Sunday , 24 March 2019

Криптовалютна лихоманка добігає кінця: Центральний банк Росії

Криптовалюти в РФ
Ельвіра Набіулліна, глава Центрального банку Російської Федерації

Ельвіра Набіулліна, глава Центрального банку Російської Федерації, заявила, що інтерес інвесторів щодо криптовалют почав падати. Її зауваження було зроблено на Форумі інноваційних фінансових технологій FINOPOLIS.

Ельвіра натякнула, що невдачі більшості проектів сфери блокчейнау зробили інвесторів більш практичними і тверезими, ніж будь-коли.

«Ми проводимо форум в четвертий раз. І за цей час встигла розгорітися справжня кріптовалютна лихоманка, яка, на щастя, на наш погляд, починає сходити нанівець», – заявила Набіулліна.

Заява глави центрального банку Росії з’явилася в зв’язку зі зростаючим впровадженням криптографії та блокчейну всередині країни. Президент Путін в своїх попередніх коментарях підтвердив, що вони створять нормативну базу для блокчейн-економіки, оскільки тиск санкцій США тільки зростає. Але законодавство ще не поспішає визнавати криптовалюти.

Проте, інвестори Росії вже давно бачать вигоди довгострокового вкладання коштів в криптовалюти і блокчейн-проекти. Це видно завдяки домінуючої присутності на форумах спільноти кріптовалют і команд проектів.

«Тема криптовалют стала фактично величезним інформаційним міхуром, – констатувала Ельвыра. – Ми дивилися медійне середовище – в 200 разів за рік збільшилася згадка цієї теми в ЗМІ. За кінець минулого року рівень інформованості громадян РФ [про криптовалюти] близько 20%. В цьому році ця цифра на порядок вище. Найбільший інтересант – це молода чоловіча аудиторія до 25 років».

При цьому Імаєва уточнила, що відповідаючи на питання про надійність такого інструменту, тільки 35% цих інтересантів відповіли вірно.

«Очевидно, що тут криється ризикова зона, – сказала Імаєва. – При цьому ситуація ускладнюється на тлі низької цифровий грамотності. За нашими даними, тільки 25% населення має високий рівень базової цифрової грамотності і мова йде про основи критичного мислення і можливості розуміння ризиків, які дає інформаційне середовище. Цьому треба навчати».

Check Also

tZERO Exchange в червні запустить додаток для торгівлі біткоінами

До сих пір токени безпеки були пріоритетом стартапу, але цього літа tZERO планує запустити власний …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *