Sunday , 26 May 2019

Криптовалютна платформа Revolut отримала європейську банківську ліцензію

Revolut – це британська компанія, що спеціалізується на цифрових валютах, яка дозволяє людям купувати, продавати і зберігати криптовалюти, такі як bitcoin cash, ripple, ethereum і інші. Заснований в 2015 році Миколою Сторонским і Владом Яценко, Revolut залучив $ 336 мільйонів з моменту свого заснування. 13 грудня команда повідомила, що вона була схвалена Європейським центральним банком для отримання банківської ліцензії, яка дозволяє компанії надавати більше фінансових послуг клієнтам. Revolut пояснив, що спочатку все буде зроблено «за лаштунками», так що в кінцевому підсумку компанія зможе пропонувати повні поточні рахунки, овердрафти та інші традиційні фінансові послуги.

«Якщо ви вирішите відкрити повний поточний рахунок в Revolut Bank в майбутньому, будь-які засоби, які ви депонуєте, будуть захищені до € 100 000 відповідно до Європейської схеми страхування вкладів (EDIS)», – йдеться в повідомленні в блозі Revolut.

Revolut планує впровадити функції овердрафту та персональні кредити

Крім того, команда Revolut заявляє, що клієнти будуть мати доступ до засобів овердрафту, і це означає, що користувачам не доведеться турбуватися про повідомлення «недостатньо коштів», автоматичні поповнення і негативні залишки.

Компанія також підкреслила:

«Конкурентні персональні кредити, які ми плануємо запропонувати, допоможуть в разі недостатніх коштів при здійсненні великих покупок, бронюванні відпустки, або інших потреб, які потребують невеликого вливання грошових коштів до вашої наступної зарплати».

Revolut заявляє, що почне експеримент з ліцензією в Литві в 2019 році, і сподівається, що після тестування зможе розширити свої послуги в інших європейських регіонах. Крім того, ліцензія надасть можливість здійснювати прямі платежі в США. Британська компанія також повідомляє, що в даний час вона будує свій власний процесор платежів. Revolut сподівається реалізувати все, що пов’язано з нещодавно затвердженою банківською ліцензією, протягом наступних 18 місяців. Згідно веб-сайту платіжної платформи, Revolut додатково розгорне послуги в США в найближчому майбутньому.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *