Thursday , 25 April 2019

Криптовалютний обмін Binance підтримує плани зі створення першого децентралізованого банку на Мальті

Другий за величиною в світі криптовалютний обмін, Binance, підтримує плани створення банку на основі блокчейн, повідомляє Bloomberg сьогодні, 12 липня.

Майбутній “Founders Bank” буде належати інвесторам з цифровими токенами і буде базуватися на Мальті, відомій своїм міцним і прозорим крипторегулюючим кліматом.

Згідно Bloomberg, Binance вже інвестував в 5-відсоткову частку, разом з іншими інвесторами банку з доінвестиційною оцінкою в € 133 млн ($ 155 млн).

Проект прагне стати першим в світі децентралізованим банком, що належить глобальній спільноті. Після отримання фінансування через фандрайзингову платформу Neufund установа випустить власні акції, що мають юридичну силу.

Як зазначає Bloomberg, перед запуском операцій банку необхідно буде отримати ліцензію від мальтійських регуляторів відповідно до фінансових законів ЄС.

Повідомляється, що Сільвіо Шембрі, секретар парламенту Мальти по цифровим інноваціям та фінансам, сказав, що острів «має честь бути обраним в якості місця знаходження першого банку, що належить глобальній спільноті».

Минулого місяця, парламент Мальти схвалив три законопроекти щодо технології розподілених реєстрів і криптовалют, тим самим показавши, що острів залишається серед лідерів блокчейн інновацій.

Binance в березні оголосив про те, що його штаб-квартира перемістилася на Мальту, а в минулому місяці, повідомив про те, що біржа вже встановила банківський рахунок на острові.

Крім того, Binance недавно зробив крок з розвитку крипто-фіат трейдингу, представивши нову платформу Binance Uganda, яка підтримує Угандійський шилінг, поряд з основними криптовалютами.

За даними CoinMarketCap, в якості другої за величиною біржі в усьому світі, Binance за останні 24 години торгував $ 923,3 млн.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *