Monday , 18 February 2019

Криптовалютний обмін Bitbay переїде на Мальту

29 травня Bitbay, найбільший криптовалютний обмін в Польщі, оголосив про своє рішення призупинити свою діяльність в країні, в зв’язку з відмовою банків співпрацювати з компанією. Замість цього обмін буде здійснюватися новим постачальником в юрисдикції Республіки Мальти, де місцеві закони більш крипто-дружні.

Bitbay заявляє, що їх бізнес в Польщі залежить від співпраці з національними банками, але останній польський банк, готовий надати послуги біржі, вирішив припинити співпрацю з біржею в кінці травня.

Bitbay припинить контракти з користувачами про надання послуг, дотримуючись періоду повідомлення довжиною в один місяць, який закінчується 17 вересня. Після 31 травня користувачі перестануть отримувати доступ до своїх рахунків в польських злотих (PLN), а всі інші функції обміну будуть активними. Після 17 вересня, користувачі зможуть тільки знімати кошти без можливості поповнення рахунків. З цієї дати вся торгова діяльність на біржі в Польщі буде припинена.

Відповідно до прес-релізу, користувачі зможуть створити новий обліковий запис, як тільки BitBay відновить операції на Мальті. Обмін буде проводитися новим постачальником, але буде використовувати доменне ім’я bitbay.net і товарний знак BitBay.

Переміщення Bitbay відбувається в зв’язку з посиленням політики польського уряду щодо криптовалют. Хоча Польща офіційно визнає криптовалютний майнінг і торгівлю, загальна позиція уряду щодо крипто стала більш критичною в останні місяці.

На початку травня Польська комісія з фінансового нагляду (KNF) розмістила тендер на суму близько $ 173 000 для планування і проведення кампанії в соціальних мережах, орієнтованої на ризики, пов’язані з криптовалютами, схемами пірамід і торгівлею на forex. У лютому Центральний банк Польщі заплатив близько $ 25 000 за створення анти-криптовалютного відео в співробітництві з польською партнерською мережею YouTube Gamellon, Google Ireland Limited і Facebook Ireland Limited.

В даний час BitBay торгує 29 різними цифровими активами, а під час друку ринкова капіталізація становить $ 9 270 700.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *