Saturday , 20 October 2018

Криптовалютний обмін Bitfinex зазнав проблем з виведенням коштів

У ці дні Bitfinex отримує численні скарги від клієнтів, які не можуть вільно здійснити виведення коштів. У зв’язку з цим компанія випустила пояснювальний документ, в якому роз’яснюються причини ситуації, що склалася.

У документі під назвою «Explanation» говориться: «За останні кілька днів спостерігався величезний реальний споживчий попит на депозити і зняття коштів, в той же час, ми піддалися DDoS у вигляді шкідливих мікродепозитів і мікровиведень,» описаній, як «добре фінансована атака». Команда Bitfinex додає, що «обидві мережі: Ethereum і Bitcoin відчували велику перевантаженість», стверджуючи, що обидва чинники викликали «дуже велику кількість збоїв».

У документі стверджується, що «нові депозити і виведення коштів тепер функціонують нормально», додавши, що «всі зняття коштів, які не були виконані протягом періоду з 4-го по 5-е грудня, повинні бути повторно перевірені і додані в список для переробки». Біржа заявила, що завершила «технічне обслуговування», з метою «поліпшення роботи систем, а це значить, що тепер все повертається до норми», підкресливши, що «майже кожен другий обмін зіткнувся з аналогічними проблемами виведення в той же період, але через величезний потік клієнтів, нам потрібно більше часу для повторної верифікації невдалих виведень».

Проблеми зберігаються

Незважаючи на запевнення компанії в нормалізації роботи, коментарі до документа показують, що виведення багатьох клієнтів як і раніше не обробляються, і багато з Redditors стверджують, що їхні кошти ще не прийшли, незважаючи на сотні підтверджень транзакцій в блокчейні. На сторінці стану компанії зазначено, що всі системи працюють, і розслідування атаки DDoS описується як усунене, посилюючи проблеми клієнтів, які все ще чекають появи своїх коштів.

Проблеми з виведенням коштів посилюють підозри, пов’язані з операціями Bitfinex – з недавніми аварійними збоями більше 90% на ETP та NEO ринках Bitfinex, що призвели до раптової ліквідації і витоку звіту акціонерів, повторно привертаючи увагу до відносин між Tether і Bitfinex. Обмін також відкрив позов, що розглядається багатьма як легковажний, проти анонімного облікового запису Twitter, названого Bitfinexed, – який опублікував численні звинувачення, пов’язані з операціями Bitfinex.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *