Friday , 19 April 2019

Криптовалютний обмін Kraken попереджає трейдерів про ризики Bitcoin Cash SV

У міру того, як починає прояснюватися ситуація після хардфорка Bitcoin Cash, що відбувся минулого тижня, криптовалютні обміни сигналізують, яка версія отримає тікер «BCH», а також в якій мірі і на яких умовах вони будуть підтримувати інший блокчейн.

Американський криптовалютний обмін Kraken, як і більшість інших торгових платформ BCH, включив Bitcoin ABC в якості «bitcoin cash», а також відкрив торгові ринки для Bitcoin SV (BSV) – мережі, запущеної Крейгом Райтом і Келвіном Айре через їх відповідні крипто-компанії, nChain і CoinGeek.

Проте, Kraken попередив про те, що BSV представляє «надзвичайно високий ризик» і не відповідає звичайним лістинговим вимогам біржі.

«ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Bitcoin SV НЕ відповідає звичайним вимогам до лістингу Kraken. Це слід розглядати як надзвичайно високий ризик інвестицій. Існує багато «червоних прапорів», про які трейдери повинні знати », – йдеться в повідомленні.

Причини, за якими інвестори повинні купувати BSV з особливою обережністю:

  • Ніяких відомих гаманців, які підтримують захист відтворення (будьте обережні!)
  • Немає підтримки у великих дослідників блоків
  • Майнери, мабуть, субсидуються або працюють у збиток
  • Представники, які загрожують і відкрито ворожі по відношенню до інших ланцюгів
  • Виживання ланцюга може бути взаємовиключним з іншими ланцюгами
  • Поставка тимчасово обмежена через обмежену підтримку гаманця
  • Kraken зробив дуже мінімальний огляд коду

Крім того, криптообмін зазначив, що прихильники BSV загрожують атакувати власників BSV, які використовують або іншим чином забезпечуватимуть підтримку іншого ланцюга. Якщо це станеться, повідомляється в оголошенні, обмін буде соціалізувати збитки серед усіх власників BSV на Kraken, що особливо примітно, оскільки користувачі не можуть в даний час вивести BSV в гаманці, керовані користувачем.

«Ми будемо вживати заходів щодо збитків, отриманих в результаті нападів, що відбуваються з nChain або його прихильників. Втрати будуть узагальнені серед усіх власників BSV на Kraken. З огляду на нестійкий стан мережі і загрози, які були зроблені, Kraken не може гарантувати ідеальну опіку над BSV ».

На момент написання статті bitcoin cash (будь то в списку BCH або BCHABC) торгувався з 165% премією по відношенню до BSV.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *