Monday , 22 April 2019

Криптовалютний обмін OKEx розробляє власний блокчейн

Криптовалютний обмін OKEx розробляє власний блокчейн і децентралізований обмін, йдеться в повідомленні в блозі, опублікованому 22 березня.

Згідно з повідомленням, OKEx розробляє свій власний блокчейн під назвою «OKChain», який зараз нібито перебуває на фінальній стадії розробки. Компанія планує запустити тестову мережу в червні цього року. OKChain також буде служити базою для децентралізованого обміну OKEx.

Крім того, в повідомленні говориться, що OKB, власний токен OKEx, буде поміщений в блокчейн ERC-20 до кінця квітня і буде перенесений в мережу OKChain, як тільки OKChain стане стабільною. Також повідомляється, що OKB буде використовуватися для пресейла.

У лютому OKEx запустив підтримку торгівлі з тайським батом на своїй платформі клієнт-клієнт, при цьому тільки біткоіни (BTC), Tether (USDT), Ethereum (ETH) і Litecoin (LTC) торгуються з тайськими батами на платформі обміну.

У січні Star Xu, засновник біржового провайдера OKCoin і OKEx, придбав контрольний пакет акцій LEAP Holdings – будівельної компанії, що входить до складу Кайманових островів, яка зареєстрована на Гонконгській фондовій біржі.

У грудні минулого року OKEx запустила новий продукт, що відноситься до крипто-деривативів, під назвою Perpetual Swap, який дозволяє користувачам міркувати про майбутню вартість Bitcoin / USD, відповідно до індексу OKEx. Як повідомляється, безстрокові свопи OKEx не мають терміну дії, що означає, що «позиції можуть утримуватися на невизначений термін».

OKEx в даний час є восьмою за величиною криптовалютною біржею в світі за скоригованими щоденним обсягами угод, і в день на момент публікації в пресі було зареєстровано близько $ 615 мільйонів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *