Monday , 24 June 2019

Криптовалютний проект Facebook ознаменує важливу віху в історії компанії

Глобальний інвестиційний банк RBC Capital Markets вважає, що майбутній криптовалютний проект Facebook стане важливою віхою в історії компанії, повідомляє CNBC 14 червня.

У повідомленні для інвесторів аналітики RBC Capital Марк Мехені і Закері Шварцман, кажуть, що давно відомий за чутками проект стейблкоіна Facebook «може виявитися однією з найважливіших ініціатив в історії компанії».

RBC Capital, що входить до складу Royal Bank of Canada (RBC), передбачив, що криптовалютний проект соціального медіа-гіганта «відкриє нові потоки взаємодії і доходів».

Згідно зі звітом, RBC Capital очікує, що офіційний документ проекту буде випущений 18 червня, приєднуючись до інших джерел, які висловили аналогічні очікування на початку цього місяця. У примітці для інвесторів інвестиційний банк пообіцяв надати аналіз робочого документа, як тільки він буде випущений, щоб «допомогти інвесторам проаналізувати приховану криптоекономіку токена».

На сьогоднішній день RBC Capital прогнозує, що Facebook буде використовувати свою криптовалютну ініціативу для підтримки трьох сфер свого бізнесу: додатків та ігор, платежів і комерції. Раніше в цьому місяці CNBC повідомляв, що Facebook дозволить своїм співробітникам отримувати частину своєї зарплати у внутрішній криптовалюті.

Тим часом, у RBC Capital також кращий рейтинг на Facebook, з ціновою планкою в $ 250 за акцію. За даними CNBC, на момент публікації акції Facebook виросли на 1,8% до $ 180,4, що на 35% більше, ніж в минулому році.

З тих пір, як вперше про це повідомив Bloomberg в кінці 2018 року, прийдешній стейблкоін Facebook був основною проблемою, що обговорюється в криптоспільноті, і до сих пір широко висвітлювався криптовалютними ЗМІ.

Раніше сьогодні Financial Times повідомила, що Facebook найняв голову зі зв’язків з громадськістю Standard Chartered Bank Еда Боулза для свого криптовалютного проекту. Вчора в Wall Street Journal була опублікована стаття про те, що криптопроект Facebook підтримали понад десятка компаній, включаючи Visa, Mastercard, PayPal і Uber.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *