Saturday , 20 October 2018

Криптовалютний ринок відновлюється після корекції

25 грудня, в день Різдва, ціна біткоін відновилася до $ 14 000 після великої корекції, в результаті якої спостерігався спад до $ 11 500.

В цілому, криптовалютний ринок відновився після корекції, що сталася 23 грудня всього за 48 годин. Два дні тому кожна криптовалюта на ринку від біткоіна до SingularDTV втратила майже 50 відсотків від вартості, а криптовалютний ринок втратив понад $ 100 мільярдів.

Сьогодні криптовалютна ринкова капіталізація зросла з $ 488 млрд. до $ 550 млрд., що свідчить про ознаки відновлення в перший раз з минулого вівторка.

Біткоін зафіксував зростання цін приблизно на 6 відсотків, при цьому обсяг торгів USD-BTC і KRW-BTC на торгових платформах, таких як Bitfinex, Bithumb, Binance і GDAX, склав більше $ 10 мільярдів.

OKEx, гонконгська філія OKCoin, раніше найбільший криптовалютний обмін в Китаї до початку репресій, ініційованих китайським урядом, обробив близько 2,4 відсотка глобальних угод в біткоінах протягом останніх трьох днів, закріпивши себе як провідний обмін криптовалют.

Інші провідні китайські біржі BTCC і Huobi також почали обробляти великі обсяги торгів. З огляду на те, що OKEx, BTCC і Huobi Pro перенесли свій бізнес в Гонконг, в найближчі місяці аналітики пророкують, що ринок Гонконгу перетвориться на найбільший біткоін і криптовалютний ринок.

У Південній Кореї і Японії біткоін як і раніше торгується з високими преміями. На Bithumb, найбільшому в Південній Кореї і другому в світі за величиною обміннику, ціна біткоін торгується на рівні майже $ 18 000 з премією в $ 3000, в той час як провідні ринки, такі як США, займаються обробкою біткоіна на рівні близько $ 14 500.

Криптовалютний ринок відновлюється

Ethereum, Bitcoin Cash, Cardano, Monero і Zcash також зафіксували значний приріст за останні 24 години, при цьому Ethereum і Zcash виросли на 15 і 20 відсотків відповідно. Аналітики пояснюють недавнє відновлення криптовалютного ринку Різдвом і наступаючим Новим роком, що привело до різкого зростання цін на біткоін і інші криптовалюти на ринку.

Протягом усіх свят попит на біткоіни, швидше за все, буде стрімко зростати, так як нові індивідуальні інвестори будуть впроваджені в новий клас активів, якими є біткоін і криптовалюти. Раніше сьогодні Investopedia, платформа онлайн-словника для ключових слів для фінансування, заявила, що біткоін був названий терміном року.

«Біткоін названий« Термін року »Investopedia, відповідно до вимірюваного обсягу пошуку та відсоткового приросту протягом року. Можливо, не дивно, що «біткоін» відправився на перше місце в списку, випередивши такі терміни, як AI, Trumpcare, FAANG і навіть millennials », – сказала Blockchain Life.

Якщо в найближчі кілька тижнів на біткоін ринок надійдуть нові інвестори, більше трейдерів будуть шукати більш дешеві альтернативи з більш низькою ринковою капіталізацією, оскільки вони можуть забезпечити більш високу прибутковість, але з великим ризиком.

«Для нових інвесторів в криптовалюти – подумайте про ринкову капіталізацію. Не ціна за монету. Ринкова капіталізація дає оцінку потенційного зростання. Ціна за монету нічого не означає, оскільки пропозиція для кожного альткоіна відрізняється. $ 0,1 за монету не означає, що це дешево. 100 доларів за монету не означає, що це дорого », – пояснив криптовалютний трейдер Squeeze.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *