Monday , 22 April 2019

Криптовалютний ринок в червоному

Криптовалютні ринки демонструють падіння 14 листопада в результаті різкого падіння Bitcoin (BTC), яке торкнулося основних активів.

Дані від цінових трекерів Coin360 і Bitcointicker підтверджують, що BTC / USD відскочив від підтримки в районі $ 6 150 на біржах, досягнувши на час друку понад $ 6 200.

Провал до $ 6 150 – це нове тестування рівня біткоіном за останні кілька тижнів. Топ-криптовалюта не тестувала цей бар’єр з середини серпня.

Ніякі великі події не сприяли останньому зниження, в той час як деякі аналітики, прогнозували, що ведмежий ринок продовжиться до 2019 року – довше, ніж передбачалося раніше. За словами технічного аналітика Willy Woo, творця сайту даних Woobull, дно може тривати до 2 кварталу 2019 року, після чого почнеться повільне відновлення.

Майкл Новограц з Galaxy Digital і Tom Lee з Fundstrat, стверджували, що розворот Bitcoin стане очевидним до Q2 в наступному році, так як інституційні інвестори почали взаємодіяти з ринками.

Тим часом, падіння Bitcoin вплинуло на великі альткоіни, при цьому Ethereum (ETH) впав приблизно на 3,3 відсотка і тримається в районі $ 200.

Bitcoin Cash (BCH) нівелював недавній прибуток на тлі спекуляцій з майбутнім хардфорком, який повинен відбутися в четвер, 15 листопада. За останні 24 години монета втратила більше 10 відсотків, зафіксувавши найгірші результати з усіх активів в першій десятці, зазначеній в CoinMarketCap.

NEM (XEM) також втратив прибуток, отриманий в понеділок, після того, як японська біржа Coincheck відновила торгівлю токеном після свого січневого злому. Щоденні втрати XEM досі становлять 8,7 відсотка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *