Monday , 22 April 2019

Криптовалютний ринок в червоному

У понеділок, 29 жовтня, практично всі топ-криптовалюти продемонстрували зниження, а деякі з них зафіксували втрати в діапазоні від 4 до 6 відсотків, згідно з даними Coin360.

Bitcoin (BTC) торгується на рівні $ 6,352 на час друку, продемонструвавши 2-процентну втрату в день згідно CoinMarketCap. Не показуючи значних цінових рухів протягом усього минулого тижня, топ-монета сьогодні стрімко впала в ціні з торгового діапазону в $ 6,480 до приблизно $ 6 350 за пару годин.

Раніше в цьому місяці Bitcoin домігся 17-місячного мінімуму волатильності, зафіксувавши високий рівень стабільності з середини 2017 року: ця тенденція тривала протягом останніх тижнів, за винятком одного короткострокового руху 15 жовтня.

На даний момент втрати криптовалюти складають близько 2,7 відсотка: щомісячні втрати становлять близько 3,4 відсотка.

Продемонструвавши аналогічні стабільні торгові моделі, Ethereum (ETH) сьогодні також був вражений негативним імпульсом, різко скоротившись на 3 відсотки в день, і торгується близько $ 198, відповідно до CoinMarketCap. За минулий тиждень провідний альткоін також демонстрував лише незначні коливання, подібно біткоіну за той же період часу.

Це приносить Ethereum 3,8-процентну втрату на тижневому графіку; місячні збитки значно перевищують 14,8 відсотка.

Всі інші монети топ-10 на CoinMarketCap знаходяться в червоному, за винятком стейблкоіна Tether (USDT), який знову стабільно торгується.

Найбільші втрати продемонструвала сьома за величиною монета Litecoin (BCH), знизившись на 5,2 відсотка в день, і торгується близько $ 49,22 на час друку. EOS (EOS) знизився на 4,2 відсотка і його ціна склала $ 5,17, що приблизно відповідає рівню Bitcoin Cash (BCH), який знизився на 4,25 відсотка, і торгується в районі $ 419,22.

В контексті топ-20 монет ринкова картина аналогічно похмура, при цьому всі активи зафіксували втрати в межах 1-5%. Орієнтований на анонімність альткоін Monero (XMR) є найменш постраждалим, втративши 1,1 відсотка за 24-годинний період, і торгуючись на рівні близько $ 101,43.

TRON (TRX) знизився на 4,9 відсотка, склавши $ 0,022, IOTA (MIOTA) знизилася на 4,23 відсотка і склала $ 0,456, при цьому Ethereum Classic (ETC) знизився на 4,85 відсотка і склав $ 9,12.

Загальна ринкова капіталізація всіх криптовалют знизилася до $ 203,6 млрд. по стану на час друку. З моменту свого піку в середині тижня на рівні $ 211,1 мільярда 24 жовтня ринок тримався навколо або трохи нижче за відмітку в $ 210 мільярдів протягом більшої частини тижня до сьогоднішнього падіння.

Згідно криптовалютним новинам, сьогодні головний європейський криптовалютний обмін Bitstamp був придбаний бельгійською інвестиційною компанією NXMH. NXMH є дочірньою компанією медіа-гіганта NXC Corp. з Південної Кореї, який в минулому році купив 65,19% акцій південнокорейського криптообміна Korbit.

Тим часом, оператор японського криптовалютного обміну Coincheck, який в січні цього року зазнав рекордний в галузі збиток в результаті злому, показав, що доходи обміну знизилися на 66% в третьому кварталі 2018 року.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *