Friday , 19 April 2019

Криптовалютний ринок додає $ 12 мільярдів, великі активи фіксують 10% зростання

За останні 24 години, після різкого зниження цін на основні криптовалюти, криптовалютний ринок додав $ 12 мільярдів до своєї оцінки.

Протягом відносно короткого проміжку часу оцінка криптовалютного ринку збільшилася з $ 115 до $ 127 млрд., в той час як Bitcoin (BTC), Ripple (XRP), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH) і багато інших криптовалют, зафіксували зростання в діапазоні від 6 до 12%.

Bitcoin Cash продемонстрував високу ефективність, зафіксувавши 11% збільшення ціни. Але його ціна як і раніше залишається нижче рівня підтримки в $ 200 на рівні $ 180.

Падіння Ethereum до двозначної цифри

25 листопада, коли ціна Bitcoin впала до нового річного мінімуму в $ 3,456, ціна Ethereum вперше з травня 2017 року впала до двозначної цифри.

Криптовалютні трейдери і технічні аналітики, в тому числі Алекс Крюгер, заявили, що короткострокове дно могло бути встановлено так як BTC і ETH знизилися до нових річних мінімумів. Але поки рано говорити про середньо- і довгострокове дно і початок нового етапу накопичення.

З тих пір, протягом 24-годинного періоду, ціна Ethereum збільшилася з $ 98 до $ 113 більше ніж на 7%. Bitcoin і XRP виросли на 6% і 8% відповідно, підтримувані пристойним об’ємом.

У міру того як BTC впав до $ 3 456, об’єм домінуючою криптовалюти залишався в діапазоні від $ 5 до $ 6 мільярдів. У міру того як ціна BTC відновилася вище рівня підтримки в $ 4 000, об’єм активу досяг $ 6,7 млрд., в основному за рахунок нових замовлень на покупку.

Технічний аналітик Дон Альт заявив, що крах ринку в неділю був самим інтенсивним щоденним зниженням цін, яке аналітик бачив в останні роки.

З огляду на інтенсивність падіння, аналітик заявив, що відновлення з $ 3500 більш ймовірно, але якщо ціна опуститься нижче $ 3500, очікується, що $ 2900 стане наступною ціллю.

Bitcoin відновився з $ 3500 за останні 12 годин. Але, як і раніше існує ймовірність того, що цей актив опуститься до нового річного мінімуму в $ 2950, ​​що означатиме падіння на 85% від його рекордного максимуму до належного відновлення.

Очікується подальше падіння

Криптовалютний ринок пережив солідне короткочасне коригуюче ралі і з основними криптовалютами, що демонструють умови перепроданості, ринок ,ймовірно, збереже свій імпульс в найближчі дні.

Ще одне падіння нижче нинішнього річного мінімуму все ще можливо, особливо якщо BTC перенесе ще одне значне падіння до кінця листопада і вплине на решту ринку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *