Wednesday , 27 March 2019

Криптовалютний ринок додає $ 12 мільярдів за 24 години

За останні 24 години криптовалютний ринок додав $ 12 мільярдів, так як основні криптовалюти, включаючи Bitcoin, Ethereum, Ripple і Bitcoin Cash, зазнали короткочасного коригуючого ралі.

Ціна на біткоіна виросла з $ 6300 до $ 6700, долаючи спадну лінію тренда з 3 травня, коли BTC досяг $ 10 000. Хоча ще рано робити висновок про те, що BTC увійшов в середньострокове ралі, враховуючи, що як і раніше існує ймовірність того, що BTC впаде нижче позначки $ 6000 в короткостроковій перспективі, криптовалютний ринок отримав перепочинок після недавньої великої корекції, яка почалася на початку травня.

Якщо BTC впаде нижче позначки в $ 6300 це може привести до ще однієї тенденції до зниження, потенційно до більш високого кінця регіону в $ 5000. Також, якщо BTC підніметься до $ 6 600 за протягом 24 годин, існує ймовірність того, що BTC припинить потенційний перехід в регіон вартістю $ 5000.

До сих пір BTC залишався відносно стабільним в зоні $ 6000 зі стабільним обсягом і легкими середніми, демонструючи певний імпульс для домінуючою криптовалюти. Але, якщо ціна BTC в найближчі дні опиниться в районі $ 6 400, цілком ймовірно, що BTC продовжить свою спадну траєкторію.

Інвестори стали більш оптимістичними на ринку через різке зростання обсягу і ціни BTC протягом невеликого двогодинного періоду. Якщо інвестори хочуть, щоб BTC залишався вище позначки в $ 7000 в короткостроковій перспективі, йому доведеться подолати ведмежі настрої на ринку, відновивши обсяг і продовживши нинішню тенденцію зростання BTC.

На даний момент, базуючись на русі BTC за останні 24 години, не можна зробити висновок про те, що BTC відновив свої бичачі настрої і готовий рухатися вгору. Якщо BTC збереже свій імпульс і обсяг протягом наступних двох-трьох днів і залишиться вищим за позначку в $ 6800, може бути можливий перехід на $ 7 000.

Кастодіальні рішення в роботі

На цьому тижні Coinbase, сама широко використовувана в світі криптовалютна біржа, гаманець і брокер, оголосила про те, що вона готується залучити сторонні кастодіальні інституційні продукти до криптовалютного ринку і цифрових активів.

Кайл Самані, керуючий партнер Multicoin Capital, який в партнерстві з Coinbase представив свої інституційні продукти на громадський ринок, сказав:

«Є багато інвесторів, для яких кастодіальність стала останнім бар’єром. Протягом наступного року на ринку прийде усвідомлення того, що це є цілком вирішуваною проблемою. Це відкриє велику хвилю капіталу ».

Деякі видатні інвестори і менеджери хедж-фондів, в тому числі Арі Пол з Blocktower, раніше повторювали подібний настрій і відзначили, що відсутність кастодіальних рішень змусила інституційних інвесторів залишатися в стороні.

В даний час, на криптовалютном ринку немає інституційних інвесторів, і в основному сектор пов’язаний з роздрібними або індивідуальними інвесторами. Однак незабаром це може змінитися, коли такі компанії, як Coinbase, JPMorgan і Goldman Sachs, працюють над набором продуктів інституційного рівня.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *