Monday , 21 January 2019

Криптовалютний ринок переживає черговий спад

Це ще один «червоний» день для криптовалютних ринків, оскільки 97 з 100 кращих криптовалют показали 24-годинне зниження проти долара США. Ціна біткоіна знизилася до 80-денного мінімуму, а інші топ-монети так само сильно втратили в ціні.

Загальна вартість всіх публічно торгуючихся криптовалют сьогодні склала $ 366 мільярдів, що є найнижчим показником для ринку з 4 грудня, свідчать дані CoinMarketCap.

Більш ніж 60-денний мінімум можна вважати «ведмежим», так як він є 50-відсоткове падіння з рекордно високого рівня ринку вище $ 830 млрд. на початку січня.

Дійсно, вдруге за все за чотири дні ринок відзначився двозначним зниженням, так як всього за кілька коротких тижнів комбінація втоми покупця і негативних новин, схоже, принесла свої плоди.

На цей раз причиною може бути припущення про те, що нові покупці можуть бути збентежені новинами з Китаю, який може додатково обмежити вітчизняних покупців в покупці з зарубіжних ресурсів на ринку, в той час як великі емітенти кредитних карт по всьому світу, як повідомляється, обмежують доступ до покупки криптовалют.

Проте, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, показники менш похмурі, так як ринок виріс більш ніж на 1,8 відсотка з $ 19 мільярдів у лютому 2017 року.

Спад знизив вартість біткоіна ще на 12 відсотків, що призвело до того, що топ- криптовалюта досягла 80-денного мінімуму. В даний час вартість біткоіна оцінюється всього в $ 7 660, що відповідає ринковій капіталізації в розмірі $ 130 млрд.

Деякі інвестори вважали, що спад на ринку надасть Ethereum можливість, нарешті перевершити ринкову капіталізацію Bitcoin і стати найбільшою криптовалютою. Однак це не підтвердилося, тому що ціна Ethereum також в значній мірі знизилася.

У понеділок ціна Ethereum впала нижче позначки в $ 800 і торгувалася на рівні $ 772 на Bitfinex на момент написання. Це являє собою одноденне зниження на 13 відсотків і залишає Ethereum з ринковою капіталізацією в розмірі $ 75,8 мільярда.

В цілому, альткоіни зменшилися більшою мірою, ніж біткоін, продемонструвавши, що диверсифікація в альткоіни не обов’язково забезпечить інвесторам хеджування проти великих ринкових спадів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *