Wednesday , 27 March 2019

Криптовалютний ринок стабільний, ціна Bitcoin перевищує $ 10 500

За останні 24 години криптовалютний ринок залишався відносно стабільним в районі $ 450 млрд. після того, як 27 лютого він збільшив ринкову оцінку на $ 30 млрд. Біткоін залишився вище позначки в $ 10 500, незважаючи на великий обсяг продажів, який призвів до того, що криптовалюта знизилася з $ 11 000 до $ 10 300.

Раніше сьогодні, 28 лютого, великий обсяг продажів в більшості великих обмінів криптовалютами, включаючи Bitfinex, привів до зниження ціни біткоін більш ніж на $ 700 за три години. З тих пір ціна біткоіна знаходиться в районі $ 10 500, але обсяги залишалися низькими на багатьох біржах.

Що ще більш важливо, щоденний обсяг торгів Tether, криптовалюти, яка підтримується співвідношенням 1: 1 до долара США, збільшився до $ 2,5 млрд., що вказує на те, що криптовалютні трейдери використовують Tether для хеджування вартості основних криптовалют. Малоймовірно, що трейдери продають Tether і вкладають свої кошти в інші криптовалюти, тому що ринкова оцінка ринку впала більш ніж на $ 18 мільярдів з 27 лютого.

Грунтуючись на тенденціях цін на біткоін, Ethereum і інші основні криптовалюти минулого тижня, малоймовірно, що ринок вийде на бичачий ринок у короткостроковій перспективі. Швидше за все, ринок буде залишатися волатильним в районі з $ 450 млрд., перш ніж він почне стрімке зростання до своїх попередніх рівнів в січні.

В кінці 2017 року, коли ціна криптовалют досягла рекордних висот, надзвичайно оптимістичний медіа-контент умовив інвесторів за межами криптовалютного ринку, особливо у фінансовому секторі, активно інвестувати в криптовалютний ринок. У міру того, як ціна основних криптовалют впала, багато випадкових інвесторів і новачків зазнали великих втрат.

Таким чином, аналітики очікували, що ринок переживе довгостроковий ведмежий ринок, аналогічний до 2014 року, через різке падіння вартості біткоіна і багатьох інших криптовалют на ринку, в тому числі токенів.

Проте, ринок відновився досить швидко, і на даному етапі цілком можливо, що цей процес продовжиться протягом березня і квітня, з можливим поверненням до обсягу фінансування в $ 600 мільярдів. Очевидно, протягом усього відновлення, судячи з щоденних обсягів транзакцій біткоін і Ethereum, великі провали і незначні коригування будуть відбуватися часто, і ринок буде як і раніше волатильним.

Наприклад, Ethereum, який досяг максимуму в $ 979 в цьому місяці, залишається нижче $ 860 і в цьому місяці був перевершений біткоіном. Хоча він тільки впав приблизно на 40 відсотків від свого рекордного максимуму, він щосили намагається зберегти сильний імпульс для короткострокового сплеску вартості.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *