Sunday , 26 May 2019

Криптовалютний ринок стабілізується після стрибка зростання

Середа, 6 березня – після стрибка зростання раніше сьогодні більшість з 20 найбільших криптовалют стабілізувалися і демонструють незначне або значне зростання на часі друку. За даними Coin360, біткоін (BTC) знову коливається біля позначки в $ 3900.

За даними CoinMarketCap, на момент публікації, біткоін виріс трохи менше ніж на один відсоток в день, торгуючись близько $ 3,903. Якщо подивитися на тижневий графік, то поточна ціна приблизно на один відсоток вище, ніж $ 3858, ціна, по якій Bitcoin почав тиждень.

Нещодавно з’явилися новини про те, що доходи від майнінгу Bitcoin почали рости після падіння до найнижчого рівня за 18 місяців.

Ethereum (ETH) утримує свою позицію найбільшого альткоіна за ринковою капіталізацією, яка становить близько $ 14,6 млрд. Другий за величиною альткоін, Ripple (XRP), має ринкову капіталізацію близько $ 13,2 мільярда.

ETH виріс майже на три відсотки за останні 24 години. На момент публікації ETH торгується близько $ 139, почавши день з $ 135. На своєму тижневому графіку Ethereum майже не побачив загальних змін, впавши до $ 125. 80 в понеділок.

Другий за величиною альткоін Ripple додав близько 1,3 відсотка за 24 години в стислі терміни і в даний час торгується на позначці $ 0,318. Якщо подивитися на тижневий графік монети, то її поточна ціна на частку відсотка вище за ту ціну, з якою вона почала тиждень.

Серед 20 найбільших криптовалют, найбільш помітне зростання – це Litecoin (LTC), який виріс приблизно на п’ять відсотків, і Binance Coin (BNB), який виріс більш ніж на чотири відсотки.

Сумарна ринкова капіталізація всіх криптовалют становить сьогодні $ 133 мільярда, після зниження до $ 125 мілліардів на початку цього року.

Новий звіт американської дослідницької фірми International Data Corporation показав, що глобальні витрати на блокчейн складуть майже $ 2,9 млрд. в 2019 році, що на 88,7% більше, ніж в 2018 році.

У той же час, фондовий ринок сьогодні демонструє незначний спадний рух: S & P 500 знизився на 0,44 відсотка, а Nasdaq – на 0,59 відсотка.

Індекс волатильності CBOE (VIX), з іншого боку, виріс на 6,51 відсотка в день на момент публікації.

Раніше сьогодні CNBC повідомляв, що на фондовому ринку спостерігається застій на відкритті, вказуючи на той факт, що інвестори чекають інформації про потенційну торгову угоду між США і Китаєм.

Основні нафтові ф’ючерси та індекси знаходяться в мінусі: WTI Crude знизився на 1,63 відсотка, Brent Crude знизився на 0,68 відсотка і Mars USA знизився на 0,21 відсотка. За даними OilPrices, індекс Opec Basket також знизився на 0,7 відсотка, а канадський індекс нафти знизився на 1,76 відсотка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *