Friday , 22 March 2019

Криптовалютний стартап Circle придбав біржу Poloniex

Circle, платіжна і криптовалютна компанія, яка залучила понад $ 100 мільйонів від провідних венчурних компаній і фінансових інститутів, таких як Goldman Sachs, оголосила сьогодні, 26 лютого, про придбання крупної американської криптовалютної біржі Poloniex за $ 400 мільйонів, згідно зі звітами Fortune.

Компанія відзначила, що Poloniex почне надавати значну ліквідність і ефективну торговельну платформу для інвесторів на глобальному криптовалютном ринку під егідою Circle Trade. Завдяки ресурсам і капіталу Circle, Poloniex зможе ефективно масштабуватися, з ризиком, сумісністю і технічними операціями, що здійснюються командою Circle.

«Circle Trade обслуговує установи та інвесторів як один з найбільших світових постачальників ліквідності крипто-активів; і наш майбутній додаток Circle Invest дозволить користувачам інвестувати в крипто-активи за допомогою простого мобільного досвіду. У своїй діяльності Circle спиратиметься на фундамент, закладений командою Poloniex, »- говорить Circle.

У якийсь момент Poloniex став найбільшим криптовалютним обміном на світовому ринку, випереджаючи основні криптовалютні торгові платформи, такі як Bittrex і Binance. Це був перший обмін, який пропонував широкомасштабну торгівлю криптовалютами.

Очікується, що в майбутні місяці команда розробників Circle зосередиться на поліпшенні інфраструктури Poloniex з точки зору масштабованості і надійності. Команда Circle також підкреслила, що вона буде виділяти свої ресурси для підтримки токенів або крипто-активів, а також для додавання підтримки фіатних валют, включаючи американський долар, євро і британський фунт. Команда Circle заявляє:

«Ми також з нетерпінням очікуємо масштабування Poloniex вгору і вниз по розширенню ринку і локалізації, збільшуючи кількість токенів, коли це можливо і доцільно, і вивчаємо можливості підтримки фіатних валют USD, EUR та GBP, які Circle вже надає своїм сумісним продуктам Pay, Trade і Invest. Детальніше про ці зусилля будемо повідомляти в подальшому. “

Конкуренція

Протягом 6 місяців Binance стала найбільшою в світі криптовалютною біржею, додавши більше мільйона користувачів за місяць. В середньому, Binance записує більше $ 2 млрд. у щоденному обсязі торгів, в основному виходячи з альтернативних криптовалют і токенів.

По суті, Poloniex націлюється на той же ринок, що і Binance, і з огляду на домінування Binance та інших обмінів криптовалюта-криптовалюта, таких як OKEx і Bittrex, для Poloniex нереалістично використовувати ці платформи в короткостроковій перспективі.

Але, використовуючи фіат-пари, Poloniex може звернутися до більшої споживчої бази, яка прагне до обміну криптовалют, яка підтримує як валюту, так і токени, що дозволяють трейдерам хеджувати значення криптовалют в фіатні валюти і купувати токени за фіат.

Команда Circle також зазначила, що з придбанням Poloniex вона буде поглиблюватися в розвиток децентралізованого ринку активів, фізичних та інших товарів.

«Наше бачення полягає у створенні надійного і мультифункціонального розподіленого маркетплейса, на якому можуть розміщуватися токени, які представляють різні цінності: реальні товари, збір коштів і капіталу, нерухомість, твори мистецтва, музику і літературу, послуги оренди, кредити, ф’ючерси та багато іншого» .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *