Monday , 17 June 2019

Криптовалютні обміни Китаю ухиляються від заборони шляхом зміни доменних імен

Незважаючи на зростання контрольних заходів над торгівлею криптовалютами, спостерігачі майже впевнені в тому, що китайські інвестори будуть постійно обходити заборону, через що майже неможливо повне закриття торгівлі владою.

Раніше видання «Shanghai Securities Times» повідомляло, що торгові регулятори посилюють контроль і моніторинг, блокуючи весь доступ до 124 іноземних криптообмінників, які надають торгові послуги китайським інвесторам. Цей крок практично не мав ніякого ефекту, оскільки трейдери продовжують використовувати інструменти віртуальних приватних мереж (VPN) для доступу до іноземних бірж, а також використовують Tether (USDT) для обміну криптовалюта-fiat і навпаки.

Китайський уряд деякий час був анти-криптовалютним, але найзначніший рух, спрямований проти цієї галузі припадає на початок 2017 року, коли Пекін почав придушення національної екосистеми криптовалют. Криптовалютні обміни продовжують обходити заборону, використовуючи нові доменні імена під чужою ідентифікацією, що дозволяє їм торгувати з місцевими жителями.

Галузеві ентузіасти і інвестори стверджують, що регуляторам буде складно повністю блокувати доступ до тих пір, поки сервери торгових платформ залишаться за межами Китаю, транзакції будуть peer-to-peer і залишаться децентралізованими, як це зазвичай буває при криптовалютній торгівлі. Експерти також вважають, що короткострокові наслідки цього можуть бути тимчасовим зниженням інтересу до торгівлі серед криптовалютних новачків-інвесторів.

Регулятори мають «технічну можливість відключати VPN», але в даний час немає видимих ​​обмежень на використання VPN в Китаї, що є лазівкою для потенційних трейдерів для доступу до обмінних платформ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *