Monday , 21 January 2019

Криптовалютні ринки демонструють місячні мінімуми

Оцінка всього криптовалютного ринку знизилася до $ 253 мільярдів, що на $ 100 мільярдів менше, ніж минулого тижня. Ціна більшості основних криптовалют, включаючи біткоіни, Ethereum, Ripple і Bitcoin Cash, знизилася більш ніж на 13% протягом 30 березня.

За останні 24 години вартість біткоіна знизилася з $ 7 900 до $ 6 600, що призвело до зниження вартості на 12,6%. Ethereum, Ripple і Bitcoin Cash всі знизилися більш ніж на 12%, так як ринок втратив понад $ 40 мільярдів протягом двох днів.

І біткоін, і криптовалютний ринок не бачили цих рівнів з початку лютого, коли ціна біткоіна опустилася до $ 6000. Досягнувши мінімуму $ 6000, ціна біткоіна піднялася до $ 12 000, досягнувши $ 14 000 в регіонах з істотними преміями, включаючи Південну Корею і Гонконг.

Хоча біткоін показав деякий опір на позначці $ 6 600, він також продемонстрував мінімальні ознаки відновлення. Обсяги на більшості обмінів, включаючи Binance, Bitfinex, Bithumb, Bitflyer і Upbit, залишаються відносно низькими, але обсяги на ф’ючерсних ринках збільшуються.

Кілька аналітиків, в тому числі Том Лі з Fundstrat, заявили, що біткоін все ще цілком може досягти рівня $ 20 000 до кінця року, особливо якщо ринок може почати середньострокове відновлення в найближчі місяці.

Генеральний директор Abra Білл Баргідт заявив, що, на відміну від західних інституціональних інвесторів і торговців, в Азії завжди є попит на криптовалютний ринок.

З огляду на брак обсягів, цілком ймовірно, що криптовалютний ринок може продовжувати падати в найближчі кілька днів. Однак, якщо біткоін не витримує своїх обсягів, а ціна найбільш домінуючої криптовалюти на ринку падає нижче позначки в $ 6000, це може привести ринок до наступного ведмежого циклу.

Баргідт заявив, що хедж-фонди, інституційні інвестори та інвестиційні фірми все ще активно вивчають криптовалютний ринок і досліджують способи виходу на ринок. Він підкреслив, швидше за все, для хедж-фондів можливості виходу на криптовалютний ринок з’являться, коли ринок стабілізується, а крайня волатильність біткоіна і інших основних цифрових валют вщухне.

«Я спілкуюся з хедж-фондами, людьми з високим рівнем власного капіталу, навіть з товарними спекулянтами. Вони спостерігають волатильність на криптовалютних ринках, і розглядають це як величезну можливість».

Під час друку ціни на біткоін коливаються в районі $ 7000, в той час як найбільший альткоін Ethereum (ETH) не зміг підтримувати ціни вище $ 400, що становить 55% щомісячної втрати.

Біткоін ринки отримали додатковий тиск 30 березня після того, як Mailchimp оголосив, що закриває облікові записи, пов’язані з криптовалютами.

У той час, як численні фактори можуть бути відповідальними за широкі негативні настрої, головним з яких є ймовірність торгової війни викликаної тарифами в США, коментатори щосили намагаються знайти причини для зростання.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *