Thursday , 25 April 2019

Криптопроект Telegram всього в декількох кроках від запуску

Криптоплатформа Telegram просунулася на 20% далі, ніж була в кінці минулого року. Згідно з повідомленням інвестора, наведеним в The Block, вона завершена приблизно на 90%. Як повідомляється, найважливіша частина, віртуальна машина Telegram, завершена. «Будуть потрібні лише незначні зміни», – йдеться в повідомленні для інвесторів. Вона буде обробляти обчислення так само, як віртуальна машина Ethereum.

Telegram завершив свій перший пресейл раунд близько року тому, після чого пройшов другий раунд в березні. Протягом двох раундів було залучено $ 1,7 мільярда. Це покладає великі надії на платформу, яка покликана конкурувати з Ethereum, EOS, Tron і безліччю інших платформ смарт-контрактів.

Запуск Testnet відкладено до березня

Незважаючи на те, що розробники вважають, що з моменту останнього оновлення вони домоглися на 20% більше прогресу, запуск тестової мережі Telegram Open Network перенесений на березень. Інвестори, ймовірно, вже підозрювали, що тестова мережа буде відкладена, оскільки спочатку запуск планувався на січень.

Testnet буде відігравати важливу роль, дозволяючи стороннім розробникам відчути платформу. TON є довгоочікуваним криптовалютним проектом через масове використання самої базової платформи Telegram. По суті, існуюча база користувачів може бути введена в криптоекономіку через GRAM. Якщо не GRAM, то інші токени будуть запускатися з використанням його технології. Згідно з останніми даними, Telegram активно організовує використання GRAM на декількох криптовалютних обмінах поза шлюзом.

В ході пресейл було продано 2,2 мільярда токенів GRAM на загальну суму $ 1,7 мільярда. Це робить ціну відкриття майже $ 1 за токен. Питання в тому, чи дійсно платформа, яка з самого початку має 200 мільйонів користувачів, буде конкурувати з Ethereum? Визначальним фактором стануть додатки, побудовані на її основі, а до сих пір нічого не відомо про учасників з такими планами.

GRAM має 5 мільярдів токенів. Деякі з них будуть утримуватися компанією для фінансування розвитку, але в кінцевому підсумку багато інших знайдуть свій шлях на ринок.

GRAM, ймовірно, проведе якийсь час в топ-10 криптовалют, враховуючи суму вже вкладених грошей. Фактично, ринкова капіталізація в розмірі $ 1,7 млрд. негайно поставить його в конкуренцію з TRON за 8-е місце в рейтингу криптовалют. Ринковий ентузіазм з приводу нових монет може просунути його ще далі вгору за списком. Більш того, він може стати №4 у найкоротші терміни – нинішній власник цього місця, EOS, капіталізація якого становить всього $ 2,125 мільярда.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *