Sunday , 24 March 2019

Крипторинок додає $ 15 мільярдів за 2 години

За останні 2 години біткоін і ether, зафіксували 5-відсоткове збільшення вартості, яке було підтверджено раптовим збільшенням об’єму.

За кілька годин об’єм торгів біткоіна виріс більш ніж на $ 1 млрд, а об’єм ether збільшився майже на 20%.

Об’єм повертається

Наступні 24 години будуть мати вирішальне значення для криптовалютного ринку і будуть визначати тенденцію основних цифрових активів, включаючи біткоін і ether протягом всього цього тижня.

«Об’єм біткоіна відновився до $ 4,6 млрд., а об’єм ефіру виріс до $ 1,5 млрд. з $ 3 млрд. і $ 1 млрд. відповідно. Відновлення щоденних об’ємів торгів основними криптовалютами означає збільшення стабільності на криптовалютному ринку. Наступні 24 години, швидше за все, будуть диктувати короткострокову цінову тенденцію біткоіна протягом усього тижня », – йдеться в звіті CCN.

За останні кілька годин об’єми як біткоіна, так і ефіру виосли на $ 1,5 мільярда, а об’єм Tether досяг $ 4,2 мільярда. Рух об’ємів Tether (USDT) і BTC / ETH до зростання означає, що інвестори перерозподіляють свої кошти, що зберігаються в USDT, вартість яких хеджується до вартості долара США і цифрових активів.

Уже в результаті короткочасного відскоку біткоіна, токени, включаючи Aelf (ELF), ICON (ICX), Zilliqa (ZIL), WanChain (WAN) та 0x (ZRX), збільшилися в діапазоні від 6 до 21 відсотків, при цьому ZRX зафіксував 21,5 % приріст проти біткоіна і 27% приріст по відношенню до долара США.

Зростання цін на біткоін з $ 6 300 до $ 6 600 за останні дві години демонструє більше значення, ніж просте збільшення на 5% для цифрового активу; це може привести до того, що ціна біткоіна потенційно може перетнути позначку в $ 7 000 протягом всього цього тижня з сильним імпульсом і об’ємом.

Фонди налаштовані оптимістично

Райан Рабалья (Ryan Rabaglia), партнер Octagon Strategy, сказав, що, незважаючи на серйозні коригування, криптовалютний ринок завжди виходив з ведмежих циклів зі стовідсотковим прибутком і великими ралі. Він заявив, що ринок побачить свої попередні цифри до кінця 2018 року, і фонди все ще оптимістичні щодо середньострокового зростання галузі.

«У річному обчисленні криптовалютний ринок знаходиться на більш ніж стовідсотковому рівні, ринки все ще знаходяться у фазі росту і все ще є галуззю, що розвивається. Невизначеність, викликана регулюванням криптовалют, – це те, що чинить тиск на ринок і веде до подальшого його зниження », – сказав Рабалья, підкресливши, що встановлення регулювання призведе до зростання ринку в довгостроковій перспективі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *