Monday , 25 March 2019

Крипторинок залишається стабільним на рівні $ 270 мільярдів

У короткостроковій перспективі рух нижче позначки в $ 6300 ймовірніший, ніж сплеск в районі $ 7 000 з-за браку об’єму біткоіна.

За останні 24 години щоденний об’єм торгівлі біткоіном знизився з $ 4,6 млрд. до $ 3,9 млрд., приблизно на 15 відсотків. Щоденний об’єм ether, нативної криптовалюти блокчейн протоколу Ethereum, також знизився з великим відривом, впавши більш ніж на 31 відсоток.

Тим часом, щоденний об’єм Tether збільшився на 10 відсотків до $ 2 мільярдів, це означає, що трейдери на криптовалютних біржах, таких як Binance, почали хеджувати вартість основних цифрових активів проти вартості долара США через стабільні монети.

Починаючи з 2 липня, ціна біткоіна залишалася відносно стабільною в районі $ 6000, що призвело до незначної волатильності в діапазоні від $ 6300 до $ 6700. Але протягом останніх п’яти днів біткоін також щосили намагався ініціювати великий рух як вгору, так і вниз, в першу чергу через низький щоденний об’єм BTC.

У короткостроковій перспективі більш імовірно, що біткоін впаде до нижньої межі $ 6000, ніж підніметься вище позначки в $ 7 000. Як BTC, так і ETH не змогли забезпечити імпульс зростання після сильних коригувальних ралі.

Але в середньостроковій перспективі, якщо відбудеться серйозний прорив по низхідній лінії тренда з кінця грудня, можна очікувати великого ралі. Деякі інвестори, в тому числі генеральний директор BitMEX Артур Хейс, заявили, що великий регуляторний прорив або схвалення публічно торгуючогося активу можуть дозволити біткоіну і решти криптовалютного ринку забезпечити велике ралі.

CypherSpook, трейдер хедж-фондів і біткоін дослідник, припустив, що BTC може досягти $ 50 000, як запропонував і Хейс, після великого прориву над його спадними трендами з грудня і збільшення об’єму.

Об’єм – це реальна проблема

На попередніх коригувальних ралі, в ході яких ціна BTC відновилася до основних рівнів підтримки в $ 10 000 і $ 12 000, об’єм BTC легко перевершив $ 7 мільярдів і коливався від $ 9 до $ 10 мільярдів.

В даний час об’єм BTC бореться, щоб залишатися вище $ 4 мільярдів і демонструє об’єм, аналогічний об’єму Tether (USDT). У той час як більшість інвесторів як і раніше впевнені, що ціна BTC істотно зросте в четвертому кварталі 2018 року, важко передбачити, коли ринок, швидше за все, почне наступне ралі через непередбачуваність щоденного об’єму ринку.

Подібно корекції в 2014 році, криптовалютний ринок повинен буде випробувати період стабільності і відновлення до того, як він досягне рівня в $ 500 мільярдів, який він зареєстрував у листопаді, і як таке, повне відновлення до листопадового і грудневого рівнів, швидше за все, займе від чотирьох до п’яти місяців, навіть якщо буде зроблено суттєву зміну в нормативній базі навколо криптовалют.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *