Thursday , 25 April 2019

Крипторинок продовжує спадати

Криптовалютні ринки продовжують свій спад сьогодні, 26 червня, причому більша частина монет на Coin360 також падає.

Біткоін (BTC) торгується в районі $ 6205, що становить зниження близько 1 відсотка протягом 24-годинного періоду часу.

Tether випустив 250 мільйонів токенів вчора, 25 червня, чим викликав прогнози на підвищення ціни в біткоінах, оскільки, як повідомляється, Tether був пов’язаний з маніпуляцією цінами на біткоіни в 2017 році.

Ethereum (ETH) також трохи знизився, втративши майже 5 відсотків за 24-годинний період і торгується на рівні близько $ 446.

З десяти топ-монет, перерахованих на CoinMarketCap, EOS, чия мережа була запущена на початку червня після завершення щорічного 4-мільярдного ICO, втратив найбільше, майже сім відсотків за 24-годинний період, торгуючись близько $ 8 на час друку.

Після початкового запуску мережа була, як повідомляється, «заморожена» близько чотирьох годин. EOS також піддався критиці в Twitter через серію ордерів від Основного Арбітражного Форуму EOS (ECAF), наказуючих заблокувати акаунти користувачів, які, за деякими словами, ставлять під загрозу децентралізовану систему монети.

Загальна ринкова капіталізація становить близько $ 248 мільярдів, в порівнянні з мінімумом на цьому тижні 24 червня $ 235. млрд.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *