Monday , 24 June 2019

Крипто-ринки знову в зеленому, Ethereum відновлює лідируючі позиції серед альткоінів

Згідно з даними Coin360, основні криптовалюти вже два дні знаходяться в зеленому. Біткоін (BTC), як і раніше, коштує понад $ 3800, в той час як Ethereum (ETH) відновив верхню позицію серед альткоінів.

ETH знову обійшов Ripple (XRP) в якості основного альткоіна в світі за ринковою капіталізацією, провівши кілька тижнів на третьому місці. Ринкова капіталізація альткоіна досягла майже $ 15,8 мільярда на момент друку, перевищивши ринкову капіталізацію XRP майже на $ 1 мільярд. ETH зараз торгується близько $ 150, додавши в ціні більше 13 відсотків в порівнянні з вчорашніми графіками.

Тим часом, XRP, третій за рахунком альткоін, торгується по $ 0,36, спостерігаючи невелике зростання цін протягом дня. Ринкова капіталізація монети становить близько $ 14,9 млрд.

Загальна ринкова капіталізація всіх криптовалют зросла до $ 132 мільярдів, що на $ 2 мілліарда меньше його тижневого максимуму в $ 134,3 мільярда, досягнутого в неділю, 30 грудня.

Всі інші альткоіни з топ-20 сьогодні знаходяться в зеленій зоні, при цьому EOS (EOS), Cardano (ADA) і IOTA (MIOTA) демонструють найбільш помітне зростання цін з 5,1, 5,5 і 7,2 відсотка в день відповідно.

Тим часом крипто-спільнота обговорює звинувачення проти крипто-обміну HitBTC, який нібито заморозив облікові записи кількох своїх користувачів після кампанії Proof of Keys.

Сама фірма ще не відповіла на звинувачення користувачів Twitter і Reddit, деякі з яких стверджують, що виведення BTC не було доступне для них протягом останніх кількох днів. Зв’язок між заблокованим зняттям коштів і Proof of Keys не підтверджений.

Тим часом, найбільший японський конгломерат електронної комерції DMM.com Ltd. оголосив про закриття своїх послуг крипто-майнінгу через погіршення їх прибутковості. Ця новина з’явилася незабаром після аналогічних оголошень японського інтернет-гіганта GMO Internet Group, який припинив розробку і продаж BTC майнерів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *