Sunday , 26 May 2019

Кріптодружні члени Конгресу США приєднуються до нової цільової групи Fintech

Палата представників США створює нову цільову групу, що має спеціальне призначення – працювати з фінансовими технологіями, включаючи блокчейн.

Нова цільова група, звана Цільовою групою FinTech, була заснована Комітетом з фінансових послуг Палати представників у четвер шляхом голосування і буде, серед іншого, досліджувати блокчейн і криптовалюти. Цільову групу очолить член палати представників штату Массачусетс Стівен Лінч.

Початковий перелік питань включає в себе регулювання фінтех-технологій як з внутрішньої, так і з міжнародної точок зору; кредитування і використання «альтернативних даних» для кредитного андеррайтингу; вивчення нормативно-правової бази для платежів, а також інфраструктури; і конфіденційність даних.

Прихильники блокчейна Уоррен Девідсон, Том Еммер і Джош Готтаймер є трьома новими членами цільової групи. В даний час Девідсон двічі вносив до Конгресу закон про таксономію токенов – масштабний законопроект, спрямований на звільнення криптовалют від законодавства про цінні папери та надання цифровим активам більш чіткого юридичного статусу в США.

Еммер також наполягав на законопроекті, який звільнив би стартапи в області криптовалют від нормативних актів державного рівня, дозволяючи їм розробляти платформи і сервіси блокчейн без необхідності реєструватися в якості бізнесу з передачі грошей в тих штатах, в яких вони ведуть бізнес – за умови, що вони не володіють криптовалютами.

У заяві Готтаймер сказав:

«Оскільки блокчейн, нові варіанти кредитування і інші фінансові технології продовжують з’являтися, стає очевидним, що повинна існувати база, яка не тільки забезпечує набагато більш чіткий шлях для інновацій, але також встановлює Сполучені Штати як провідну силу в цьому просторі.»

Check Also

Telegram представляє нову мову програмування для мережі TON

Служба обміну миттєвими повідомленнями, орієнтована на конфіденційність, Telegram створила нову мову програмування для своєї відкритої …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *