Wednesday , 19 September 2018

Кіберспортивний стартап Unikrn на ICO Presale привертає $15 мільйонів інвестицій

Стартап, орієнтований на кіберспорт, Unikrn привернув 15 мільйонів доларів від акредитованих інвесторів напередодні ICO, на цьому тижні. Попередня презентація ICO Unikrn залучила відомих інвесторів, в тому числі Марка Кубана.

Unikrn, єдина в світі повністю ліцензована і регульована платформа для ставок на теніс, вперше запущена в 2014 році і вже привернула 10 мільйонів доларів у вигляді традиційних венчурних інвестицій від таких інвесторів, як Tabcorp, Ештон Катчер і Guy O’Seary.

Тепер компанія запускає свій власний токен ERC20, UnikoinGold. Токен був спроектований і продається у співпраці з CoinCircle, і компанія сподівається зібрати 100 мільйонів доларів за рахунок публічного Unikrn ICO, щоб допомогти фінансувати розробку оновленої платформи ставок.

Згідно медіа-релізу, власники токенів матимуть доступ до преміального контенту, включаючи лотереї та можливість «заробити призи, нагороди, обладнання і ексклюзивні функції». У деяких юрисдикціях токен може також використовуватися для ставок, в залежності від місцевих правил.

Компанія залучила 15 мільйонів доларів США під час приватного попереднього продажу з акредитованими інвесторами, включаючи Марка Кубана, Брока Пірса, Blockchain Capital і Pantera Capital. Громадська Unikrn ICO відкрилася 23 вересня і, як очікується, залучить близько 85 мільйонів доларів.

«Зі значним інтересом, виявленим завдяки приватному продажу і зростаючому інтересу спільноти криптовалют, ми впевнені, що продаж токенов UnikoinGold досягне позначки в 100 мільйонів доларів», – сказав Рахул Суд, генеральний директор Unikrn.

Однак, згідно з ICO-аналізу щодо пропозиції UnikoinGold, токен не призначений для використання в якості інвестицій. Rahul Sood сказав так само в недавньому інтерв’ю AMA, пояснивши, що Unikrn буде активно прагнути «зробити токени стабільними … з часом»:

«Люди не повинні дивитися на це як на інвестиції. Якщо вони розглядають це як інвестиції, вони роблять помилку. Токени не є інвестиціями. Ви не отримуєте права голосу. У токена може бути висока волатильність чи не бути взагалі. Нам важливо зробити токени стабільними і виправдати цінність з плином часу.»

Звичайно, з огляду на нинішній безумство, що оточує ICO, ймовірно, багато інвесторів вважатимуть за краще не слухати таких застережень.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *