Sunday , 26 May 2019

Лабораторія Касперського заявляє про серйозне зростання випадків прихованого майнінгу з початку року

З початку 2018 року відбулося 13 мільйонів інцидентів з метою прихованого майнінгу криптовалют. Російська компанія з кібербезпеки «Лабораторія Касперського» опублікувала дані про те, що кількість випадків крипто-злому збільшилася на 400% за цей рік.

Цього року крипто-кримінал був одним з найпопулярніших питань у світі фінансів, так як популярність цифрових валют досягла рекордного рівня за останні 12 місяців.

Проблеми крипто-зломів в 2018 році

Хоча багато хто з крипто-прихильників цілком може сказати, що основна проблема, з якою зіткнулася галузь в цьому році, пов’язана з дикими коливаннями цін на криптовалюти, «Лабораторія Касперського» буде не згодна.

Російська компанія «Лабораторія Касперського» в цьому році стала джерелом великої кількості сумнівної інформації про крипто-злочини і, що особливо важливо, про збільшення крипто-зломів з метою майнінгу криптовалют. Компанія показала, що в 2018 році кількість випадків прихованого майнінгу криптовалют досягла 13 мільйонів, в порівнянні з 3,5 мільйонами в минулому році.

Cryptojacking – це термін, який використовується для опису шкідливої ​​діяльності щодо майнінгу криптовалюти. Зловмисники зламують комп’ютери користувачів криптовалют і перенаправляють кошти на власні гаманці. Одне з найбільш тривожних статистичних даних полягає в тому, що кількість нападів на Близькому Сході і в Африці зросла в чотири рази в порівнянні з минулим роком.

Використання шкідливих програм для крипто-зломів

Зловмисники використовують шкідливі скрипти для доступу до комп’ютерів користувачів для майнінгу криптовалюти. Monero (XMR) є однією з основних цифрових валют, яка в даний час переслідується крипто-злочинцями.

Шкідлива програма тихо працює на комп’ютері користувача, тому вони навіть не підозрюють, що це відбувається. Через деякий час сценарій може нанести шкоду потужності процесора ПК, сповільнюючи роботу системи, а іноді навіть пошкоджуючи комп’ютер і перевантажуючи процесор.

Раніше в червні цього року, «Лабораторія Касперського» була стурбована тим, що кіберзлочинці переходять від вимагання до прихованого майнінгу, що стало однією з основних причин, по яким кількість атак з використанням вимагання різко скоротилася.

Оскільки цінність криптовалюти зросла протягом 2017 року і все ще залишалася відносно високою протягом перших 8 місяців року, кіберзлочинці стали приділяти більше уваги криптовалютам і крипто-злочинам.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *