Monday , 22 April 2019

Лондонська біржа металів підтримує план по відстеженню фізичних металів за допомогою блокчейна

Лондонська біржа металів (LME), яка є найбільшим у світі ринком для похідних металів, підтримує ініціативу щодо відстеження фізичних металів з використанням блокчейна.

У повідомленні Financial Times у вівторок з посиланням на «людей, причетних до розробки» говориться, що LME підтримав ініціативу консорціуму на чолі з фірмою з торгівлі сировинними товарами Mercuria по створенню системи на основі блокчейна для відстеження торгівлі фізичними металами, такими як мідь, цинк і алюміній.

Згідно з повідомленням, ініціатива, що отримала назву Forcefield, також підтримується такими банками, як Macquarie і ING. Система, заснована на блокчейне, спрямована на те, щоб допомогти покупцям в галузі відстежити джерело свого металу, а також допомогти торговцям металами довести право власності на свої акції.

Як повідомляється, виконавчий директор LME Метт Чемберлен не став коментувати будь-яку причетність до ініціативи біржі, а сказав FT:

«[У системі, заснованої на блокчейне], ви знаєте, де знаходиться ваш метал, у вас є докази походження і якості вашого металу, але ніхто сторонній не може побачити, який у вас метал і де ваш метал».

Якщо галузь зможе об’єднатися, щоб створити таку систему, це буде «величезною перемогою для спільноти, який торгує металами», додав він.

Check Also

Стейблкоін USDT запущений на блокчейні Tron

Tether почав випускати свій стейблкоін USDT на блокчейні Tron (TRX). Про розвиток було оголошено в …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *