Monday , 24 June 2019

Лістинг Ash на Richamster

Друзі, раді оголосити про лістинг токена Ash на українській біржі Richamster!

На біржі відкриті торгові пари з гривнею, біткоїном, карбо: ASH / UAH, ASH / BTC, ASH / KRB.

Тимчасово діють спеціальні умови введення-виведення ваших токенов Ash на біржу:

  1. Зв’язатися в Telegram з @SilverMystery і повідомити про намір поповнити свій баланс в ASH;
  2. Тільки після отримання позитивної відповіді від @SilverMystery, перевести транзакцію на обумовлену суму на гаманець біржі.

З виходом наступного оновлення цей процес буде автоматизовано, поки що важливо дотримуватися цю послідовність – інакше ми не можемо гарантувати ідентифікацію ваших коштів.

Richamster – українська біржа криптовалют, прозора в управлінні і відкрита для інноваційних проектів. Реалізація ідеї зручного інструменту для торгівлі лежить на плечах команди крипто-ентузіастів, біржа збирає навколо себе гарне співтовариство і забезпечує якісну підтримку користувачів.

Проекти Aeneas і Richamster ріднить ідея керованості спільнотою, коли головні рішення щодо розвитку приймаються на відкритому голосуванні власників токенов (в разі Aeneas – Екклезія і Синод, в разі Richamster – позиції “директора” і “інвестора”). Можливість користувача впливати на управління біржею реалізована через аукціон кубиків, які дають можливість отримати відповідний статус і брати участь в розгляді справ біржі в щомісячному голосуванні.

Адреса біржі: richamster.com

Check Also

Мінфін Росії розглядає можливість торгівлі криптовалютою

Представник Мінфіну Росії говорить, що міністерство розглядає питання про дозвіл торгівлі криптовалютами, повідомила 21 червня …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *