Monday , 17 June 2019

Магазини Samsung в Прибалтиці тепер приймають криптовалюти

Південнокорейський електронний гігант Samsung оголосив, що його балтійські магазини тепер приймають  криптовалюти як засіб оплати через платформу CopPay на базі блокчейн, згідно з повідомленням від 20 липня.

Платформа дозволяє торговцям отримувати криптовалюти і або утримувати платежі в холодному гаманці, або відразу конвертувати їх в фіат. Вона відрізняється політикою транзакцій оплати з нульовою комісією і підтримує широкий спектр криптовалют, включаючи Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP), Dash, NEM і Steem.

На торговій карті CopPay показано, які магазини Samsung Baltic вже впроваджують платформу – 31 на час друку – сьогодні Samsung анонсує, що система скоро буде доступна в інтернет-магазинах.

Крім введення криптовалют в якості оплати за свої продукти, Samsung розробляє рішення blockchain для логістичних послуг для продавців електронної комерції, запустивши свою власну блокчейн платформу для пов’язаних з фінансами компаній і має намір використовувати блокчейн для своєї гігантської багатонаціональної мережі поставок.

В цьому році Samsung також увійшов в галузь криптовалютного майнінгу, співпрацюючи з виробниками майнінг обладнання Bitmain і Halong Mining Corp для виробництва чіпів ASIC.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *