Sunday , 20 January 2019

Майк Новограц планує запустити Cryptocurrency Merchant Bank

Майк Новограц, колишній головний інвестиційний директор Fortress, що стоїть за Galaxy Digital, згідно з повідомленнями 9 січня, запустить «торговий банк цифрових активів». На даний момент він описується, як свого роду «Goldman Sachs для крипто», і, відповідно до Bloomberg, план полягає в тому, щоб в наступному місяці залучити $ 200 млн через розміщення акцій Galaxy Digital LP на канадській фондовій біржі TSX Venture Exchange. Банк буде працювати в чотирьох областях: торгівля, основні інвестиції, управління активами і консультаційна робота.

Цей крок відбувається через місяць після того, як Новограц відклав плани по створенню крипто-хедж-фонду. Відомо також, що Новограц багато місяців закладав основу для Galaxy. І якби була продовжена робота по фонду, то він міг би мати місце всередині підрозділу управління активами Galaxy.

Торговий банк є однією з найамбітніших концепцій, що виникають із спекулятивного божевілля, яке характеризувало криптовалютний ринок. У той час як Новограц в минулому році описав ралі біткоіна, ether, ripple і інших так званих токенів, як «найбільшу бульку в нашому житті», він також сказав, що вважає, що блокчейн – комп’ютерний код, що лежить в основі всіх криптовалют, – змінить фінанси так само, як Інтернет зробив з комунікацією.

Дорожня карта

Також очолювана Новограцем компанія Galaxy Investment Partners має намір придбати канадський криптостартап First Coin Capital Corp, а потім здійснити злиття з Bradmer Pharmaceuticals Inc., через зворотне поглинання і використовувати її для залучення C $ 250 мільйонів ($ 201 мільйон) в приватному розміщенні в наступному місяці.

Bradmer буде перейменований в Galaxy Digital Holdings, він буде представляти інтереси торгового банку і акції будуть розміщені на канадській біржі TSX.

Galaxy сподівається завершити транзакції до кінця першого кварталу, коли акції почнуть торгуватися. Офіційного подання фінансової звітності з регуляторами цінних паперів не існує, оскільки існує попередня публічна пропозиція.

Фінансовий ветеран

Новограц, провів більше десяти років в Goldman Sachs Group. В кінцевому підсумку він став директором Fortress Investment Group LLC і керував Fortress Macro Fund до його ліквідації в 2015 році.

За словами одного анонімного джерела, Новограц розглядає Galaxy як Goldman Sachs криптографії. Також відомо, що він вкладає більшу частину своїх крипто інвестицій в Galaxy – близько $ 400 мільйонів в біткоіни, Ether, початкові пропозиції монет і частки в стартапах, включаючи Xapo, Bitstamp і Ripple Labs.

Новограц вирішив відмовитися від свого плану створити крипто-хедж-фонд, так як він був стурбований покупкою біткоінів або Ether для клієнтів, в той же час продаючи крипто інвестиції на своєму особистому рахунку. Обмінюючи ті ж інвестиції на капітал в торговому банку, він уникає конфлікту.

Galaxy зазначила, що покупка First Coin і зворотне поглинання Bradmer мають бути схвалені акціонерами.

Новограц буде головою і головним виконавчим директором компанії. До складу команди Galaxy увійдуть Richard Tavoso, колишній глава глобального арбітражу RBC Capital Markets; Christopher Ferraro, з HPS Investment Partners і BlackRock Kelso Capital Advisors; і David Namdar, з партнерами по Millennium Partners і UBS AG.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *