Monday , 18 February 2019

Майнер Bitmain AntMiner B3 піддався критиці з боку перших користувачів

Виробник майнінгового обладнання Bitmain піддався критиці за новітній майнер AntMiner B3: перші користувачі пристроїв звинуватили компанію в нечесній маркетингової тактики і поганий контроль якості.

Згідно з повідомленням в офіційному акаунті AntMiner на WeChat, новий продукт AntMiner B3, призначений для майнінгу криптовалют Bytom (BTM), вийшов 25 квітня, через день після запуску блокчейна Bytom. Перша партія з 25 000 Майнер B3 при ціною 17 000 китайських юанів (близько $ 2600.) за штуку була розпродана за кілька секунд.

Незважаючи на те, що в офіційних характеристиках AntMiner B3 вказана обчислювальна потужність в 750 хешів в секунду, від перших китайських покупців надійшли скарги, в яких стверджується, що маркетологи Bitmain істотно завищили цей показник.

Як повідомляє місцеве новинне видання, китайські майнери провели початковий тест і заявили, що AntMiner B3 видає не більше 500-600 хешів в секунду, і це істотно знижує прибуток з обіцяних 47 BTM в день до менш ніж 10.

Протягом декількох останніх тижнів в місцевому співтоваристві з’явилася значна кількість скарг, і майнери почали створювати групи на WeChat і ділитися своїми враженнями про майнер на китайському сайті питань і відповідей Zhihu.

У соцмережах звучать підозри в тому, що для виробництва B3 Bitmain використовує компоненти, що були у вжитку. Згідно з повідомленням на Zhihu, вентилятор одного «нового» AntMiner B3 був покритий пилом, ніж теж можна пояснити слабкі обчислювальні характеристики пристрою.

19 травня на Weibo була створена спеціальна обліковий запис, яка виступає за те, щоб Bitmain відшкодувала збиток покупцям B3.

Check Also

Microsoft видалив вісім безкоштовних додатків, націлених на прихований майнінг, з Microsoft Store

Американська корпорація програмного забезпечення Microsoft видалила вісім додатків Windows 10 зі свого офіційного магазину додатків …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *