Monday , 18 February 2019

Майнінгова Фірма Тролить Уоррена Баффета Рекламними Щитами Навпроти його Офісу

Genesis Mining запустив кампанію по рекламі біткоіну, в рамках якої розмістив рекламні щити за межами офісу Уоррена Баффета, щоб нагадати йому, що він помилявся щодо Google і Amazon і попередити його, що він може помилятися і по відношенню до біткоіну.

Білборди з’явилися незабаром після того, як Баффет протестував проти біткоіну під час щорічних зборів акціонерів Berkshire Hathaway.

Рекламні щити для Уоррена Баффета

Рекламні щити залучили велику підтримку з боку людей в Twitter, деякі з яких передбачають, що у гуру-інвестору немає необхідності вкладатися в криптовалюти, з огляду на його багатство.

Кампанія по пропаганді біткоіну від Genesis Mining – це спроба просвіщати громадськість про біткоін. Одна з цілей полягає в тому, щоб балансувати негативні враження, які класичні ЗМІ часто привласнюють біткоіну.

Раніше в цьому місяці Genesis Mining організував демонстрацію «Банкіри проти біткоіну» на конференції Blockchain Consensus 2018 у Нью-Йорку. Протестуючі, які представилися як банкіри, носили антибіткоїнні знаки, щоб показати опозицію банківської галузі біткоіну.

Марко Сил, генеральний директор Genesis Mining, зазначив на веб-сайті Bankers Against Bitcoin, що децентралізована технологія займе ринок найбільших банків, і зазначив, що протест показує те, що станеться з компаніями, які не зможуть прийняти зміни.

Кампанія на підтримку біткоіну і блокчейну

Уоррен Баффет – один з найбільш відомих критиків біткоіну

Проект #ExploreBitcoin почався два роки тому, для підвищення обізнаності громадськості про біткоін і блокчейн і вже провів численні кампанії, щоб підвищити підтримку криптовалют.

У 2016 році кампанія напала на генерального директора JPMorgan Джеймі Дімона, різкого критика біткоіну, з мобільними рекламними щитами, що оточили конференцію по біткоіну в Майамі.

У 2017 році кампанія піддала критиці журналістів за негативне висвітлення біткоіну.

Кампанія також спонсорувала знаки над таксі у Флориді, в яких повідомлялося, що 10 000 біткоіни, за які була куплена піца в 2010 році, на момент друку оголошень стоять 2,4 мільйона доларів. Так само в одному із знаків таксі було відзначено, що біткоін – це технологія, а не компанія або організація.

Рекламні щити на трасах в Сан-Франциско і Лос-Анджелесі радили людям безкоштовно відправляти гроші біткоінами.

Люди, що несуть знаки Western Union в Чикаго, Вашингтоні, Вашингтоні та Нью-Йорку, кажуть:

“Транзакції не повинні коштувати грошей. Надсилайте гроші безкоштовно з біткоіном. У будь-який час в будь-якому місці.”

Кампанія також надала зображення, які можна опублікувати в соціальних мережах з посиланням на Еріка Шмідта, генерального директора Google, в якому говориться:

«Біткоін – чудове криптографічне досягнення, і можливість створювати те, що не дублюється в цифровому світі, має величезне значення».

Додаткові компанії очікуються.

Check Also

Microsoft видалив вісім безкоштовних додатків, націлених на прихований майнінг, з Microsoft Store

Американська корпорація програмного забезпечення Microsoft видалила вісім додатків Windows 10 зі свого офіційного магазину додатків …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *