Thursday , 16 August 2018

Майнінгова Фірма Тролить Уоррена Баффета Рекламними Щитами Навпроти його Офісу

Genesis Mining запустив кампанію по рекламі біткоіну, в рамках якої розмістив рекламні щити за межами офісу Уоррена Баффета, щоб нагадати йому, що він помилявся щодо Google і Amazon і попередити його, що він може помилятися і по відношенню до біткоіну.

Білборди з’явилися незабаром після того, як Баффет протестував проти біткоіну під час щорічних зборів акціонерів Berkshire Hathaway.

Рекламні щити для Уоррена Баффета

Рекламні щити залучили велику підтримку з боку людей в Twitter, деякі з яких передбачають, що у гуру-інвестору немає необхідності вкладатися в криптовалюти, з огляду на його багатство.

Кампанія по пропаганді біткоіну від Genesis Mining – це спроба просвіщати громадськість про біткоін. Одна з цілей полягає в тому, щоб балансувати негативні враження, які класичні ЗМІ часто привласнюють біткоіну.

Раніше в цьому місяці Genesis Mining організував демонстрацію «Банкіри проти біткоіну» на конференції Blockchain Consensus 2018 у Нью-Йорку. Протестуючі, які представилися як банкіри, носили антибіткоїнні знаки, щоб показати опозицію банківської галузі біткоіну.

Марко Сил, генеральний директор Genesis Mining, зазначив на веб-сайті Bankers Against Bitcoin, що децентралізована технологія займе ринок найбільших банків, і зазначив, що протест показує те, що станеться з компаніями, які не зможуть прийняти зміни.

Кампанія на підтримку біткоіну і блокчейну

Уоррен Баффет – один з найбільш відомих критиків біткоіну

Проект #ExploreBitcoin почався два роки тому, для підвищення обізнаності громадськості про біткоін і блокчейн і вже провів численні кампанії, щоб підвищити підтримку криптовалют.

У 2016 році кампанія напала на генерального директора JPMorgan Джеймі Дімона, різкого критика біткоіну, з мобільними рекламними щитами, що оточили конференцію по біткоіну в Майамі.

У 2017 році кампанія піддала критиці журналістів за негативне висвітлення біткоіну.

Кампанія також спонсорувала знаки над таксі у Флориді, в яких повідомлялося, що 10 000 біткоіни, за які була куплена піца в 2010 році, на момент друку оголошень стоять 2,4 мільйона доларів. Так само в одному із знаків таксі було відзначено, що біткоін – це технологія, а не компанія або організація.

Рекламні щити на трасах в Сан-Франциско і Лос-Анджелесі радили людям безкоштовно відправляти гроші біткоінами.

Люди, що несуть знаки Western Union в Чикаго, Вашингтоні, Вашингтоні та Нью-Йорку, кажуть:

“Транзакції не повинні коштувати грошей. Надсилайте гроші безкоштовно з біткоіном. У будь-який час в будь-якому місці.”

Кампанія також надала зображення, які можна опублікувати в соціальних мережах з посиланням на Еріка Шмідта, генерального директора Google, в якому говориться:

«Біткоін – чудове криптографічне досягнення, і можливість створювати те, що не дублюється в цифровому світі, має величезне значення».

Додаткові компанії очікуються.

Check Also

Венесуела використовуватиме Petro як одиницю обліку всередині країни

Президент Венесуели Ніколас Мадуро оголосив, що національна, підтримувана нафтою, криптовалюта Petro, буде використовуватися як одиниця …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *