Sunday , 26 May 2019

Майнінговий гігант Bitmain купує Bitcoin Cash-гаманець

Криптовалютний майнінг гігант Bitmain оголосив у понеділок про придбання стартапа, що стоїть за гаманцем з відкритим вихідним кодом bitcoin cash під назвою Telescope.

Гаманець, на основі браузера, був запущений на початку цього року, щоб забезпечити миттєві транзакції з bitcoin cash. В даний час Telescope може працювати в Google Chrome або Mozilla Firefox, повідомляється в прес-релізі, хоча команда планує перейти і на інші платформи після придбання.

Підтримуваний BitPay і moneybutton.com, гаманець зберігає криптографічні ключі в розширенні браузера, тобто транзакції підписуються безпосередньо в браузері користувача. У проекті йдеться про те, що зберігання коштів таким чином пропонує користувачам аналогічну автономним гаманцям безпеку.

Нішант Шарма (Nishant Sharma), голова відділу міжнародних зв’язків з пресою і комунікацій в Bitmain, повідомив, що Telescope пропонує «просту, але ключову інновацію» для екосистеми bitcoin cash.

Він додав:

«Криптовалютний гаманець, вбудований в браузер, – багатообіцяюча технологія. Команда розробників Telescope робить дуже цікаву роботу, і ми з нетерпінням чекаємо спільної роботи з ними за проектом Telescope і майбутніх проектів bitcoin cash».

На даний момент, Bitmain володіє майже 6% від загальної суми bitcoin cash. Компанія зіткнулася з деякими розбіжностями щодо цього рішення, з огляду на те, що її запаси девальвували на тлі ведмежого ринку в 2018 році і планування проведення IPO в Гонконзі.

Зокрема, хоча Bitmain на початку 2018 року володів майже $ 900 млн в криптовалюті, його вартість знецінилася приблизно на 20 відсотків за останні 10 місяців. Згідно з даними індексу цін CoinDesk, під час прес-релізу bitcoin cash торгується в середньому на рівні $ 535.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *