Sunday , 26 May 2019

Майнінг Bitcoin Cash обходить Bitcoin по рентабельності

За останні два дні ринки Bitcoin Cash (BCH) були надзвичайно активними і, в даний час, один BCH становить в середньому $ 550 за токен, в результаті чого займає третє місце за ринковою капіталізацією, витіснивши звідти Ripple.

Зростаюча ціна також створює стимул для майнерів виділяти обчислювальну потужність на bitcoin cash blockchain, що може привести до їх відходу від біткоіна. З новим поштовхом bitcoin cash, майнери витрачають на 2% більше потужності на майнінг біткоіна, ніж на bitcoin cash.

З 1 серпня майнери обробили вже 1062 блоків у мережі Bitcoin Cash. Протягом цього періоду було виявлено багато великих блоків вище параметра розміру блоку 1 МБ. Більшість з цих блоків були в діапазоні 2MB-4MB, але 16 серпня в майнінг пулі Bitclub був здобутий блок розміром 8 МБ, який підтвердив 37 000 транзакцій BCH. Складність ланцюга BCH також знизилася, і в той же час ціна значно зросла. Ці два фактори призвели до тісного паритету прибутковості між обома мережами раніше вранці. Проте, майнінг bitcoin cash (BCH) зараз на 21% більше вигідніший, ніж біткоіна (BTC).

У мережі BCH, як і раніше, є кілька майнінг пулів, які мають виділений хешрейт для обробки блоків протоколу. В даний час найбільш помітними майнерами є Viabtc, Bitclub і «невідомий майнінг пул». Таємний майнер, як і раніше, бере участь в переважній більшості блоків, знайдених в мережі. Ланцюжок BCH також знаходиться на 1480 блоках позаду ланцюга BTC і хешрейт повинен буде дуже сильно збільшитися, щоб надолужити згаяне. Однак, 17 серпня засновник Bitmain Technologies і майнінг пулу Antpool, Джихан Ву, сказав, що його пул може приєднатися до видобутку BCH, якщо інші це зроблять.

«Antpool почне надавати варіант майнінгу bitcoin cash, в разі якщо, принаймні, один з прихильників / шанувальників Segwit почне видобувати bitcoin cash», – пояснює Джихан Ву на Twitter.

Зростання ринку Bitcoin Cash перевищило 60%

За останні два дні ринки BCH були особливо активні, а на момент написання зростання ринку перевищило 60%. В даний час один bitcoin cash становить $ 550, а ринок управляє капіталом в $ 9 млрд. Крім того, ринки BCH затьмарили обсяги торгівлі ethereum, оскільки криптовалюта торгувалася обсягом $ 2 млрд. протягом останніх 48 годин. 17 серпня спостерігався значний опір в районі ціни $ 520, але на наступний день BCH перетнув цей рубіж. Якщо BCH збирає книги замовлень на Kraken, Bittrex та інших біржах BCH, вони показують ціну в діапазоні $ 450-470. Крім того, торгова платформа Bittrex оголосила, що буде обробляти кошти для клієнтів після шести підтверджень BCH, на відміну від колишнього правила десяти підтверджень.

Прихильників BCH дуже хвилює рух ринку цифрових активів і зміни рентабельності видобутку. Деякі з цих прихильників BCH вважають, що блок 479 808 (очікуваний в ці вихідні), швидше за все, викличе коригування складності на 50% нижче, і якщо ціни на біткоіни і bitcoin cash залишаться незмінними, це означає, що майнери витрачатимуть потужності майже вдвічі більше на bitcoin cash, ніж на біткоіни.

На додаток до загальних позитивних новин, BTC.com запускає інструмент поділу, який може вилучати BCH з інших гаманців. «Ми раді повідомити, що за станом на 16 серпня 2017 року BTC.com пропонує безпечний інструмент для вилучення bitcoin cash з інших гаманців», – пояснює китайський стартап.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *