Thursday , 20 September 2018

Мальта робить переконливі кроки в бік легалізації криптовалют

Тепер тури для відпочинку можна купити за біткоіни у нового агенства, яке з’явилося на острові Гоцо, який входить в Мальтійський архіпелаг, повідомляє Lovin Malta.

Bitcoin Adventures – дочірня компанія місцевого біткоін-стартапу Ivaja. І оплатити послуги компанії можна тільки криптовалютою.

«Біткоіни – кращий спосіб оплати. Немає Центрального банку, немає інфляції і немає транзакційних зборів. Для відправки потрібно дві людини і два смартфона. Проблема в тому, що ніхто не використовує біткоіни, тому що всі думають: він не працює», – заявив в промо-ролику співзасновник агентства Леон Зигмунд.

У агентства вже з’явився перший клієнт – японець Такеші Коіде.

«Біткоін-платежі стають популярними в Японії <...> Якщо цей метод можна застосовувати і для моїх поїздок, я хочу використовувати його якомога частіше», – поділився японець.

Мальта завжди підтримувала криптовалюти, це робить її однією з небагатьох країн, дружніх до біткоіну в Європі. Раніше на цьому тижні Мальта пілотувала систему реєстрації академічних сертифікатів на базі Blockchain і зібрала свій консультативний комітет Blockchain на початку вересня.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *