Wednesday , 20 June 2018

Масштабуюче рішення Raiden для Ethereum переходить на новий етап

Для проекту Raiden, пропонованого масштабуючого рішення для ethereum, призначеного для швидшого здійснення платежів та зниження комісійних, було розгорнуто тестову мережу.

Представлена вчора на сторінці Raiden GitHub, тест-мережа є важливою віхою для проекту, що призведе до наступного етапу розробки, перш ніж код буде готовий до запуску в мережі ethereum.

Як і у випадку з біткоіном, масштабування стає проблемою для другої криптовалюти за ринковою капіталізацією. Оскільки більше користувачів здійснюють більше транзакцій, кількість трафіку може сповільнити роботу мережі. Складність проблеми полягає в тому, що більшість токенів ICO запускаються на поверх ethereum, що призводить до несподіваних падінь трафіку, коли здійснюються продажі.

Raiden, про який йшла дискусія з 2015 р, є частиною вирішення цієї проблеми. Натхненна мережею біткоін Lightning Network, технологія змістить більшість транзакцій з блокчейну ethereum, щоб створити альтернативну мережу однорангових каналів оплати.

Мережа призначена для масового збільшення обсягів транзакцій, що потенційно може дозволити понад мільйон транзакцій у секунду.

Raiden також підтримує обмін токенами та функції API для полегшення взаємодії з децентралізованими додатками.

Реакції на новини про тест-мережу на Reddit були загалом позитивними, хоча деякі користувачі підняли питання централізації, оскільки Raiden, ймовірно, працюватиме через платіжні вузли. Інші відповіли, що інститути, найімовірніше, вимагатимуть транзакційної пропускної здатності для off-chain платежів та більшість приватних операцій залишатимуться в мережі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *