Thursday , 19 April 2018

Мережа Yours переходить на Litecoin

Генеральний директор Yours.network Райан Чарльз оголосив у четвер, що вони планують повний запуск платформи 30 травня, а також про те, що мережа переходить на Litecoin.

Райан Чарльз заявляє, що вони виконують місію щодо поліпшення якості онлайнового контенту і вважає, що найкращий спосіб досягнення цього-можливість для творців і кураторів отримувати гроші безпосередньо від клієнтів без передплати або реклами третіх сторін.

Платформа давно вважалася «убивчим додатком» Bitcoin і Bitcoin альтернативою Steemit. Однак проблеми Bitcoin з масштабуванням зробили Yours непрактичною, і Чарльз оголосив у четвер, що платформа переходить від використання Bitcoin на використання Litecoin.

Перехід на Litecoin також дозволить запустити Yours раніше, оскільки Чарльз неодноразово заявляв, що він чекав рішення проблем масштабування Bitcoin, перш ніж Yours стане життєздатним проектом.

Довгий час Чарльз працював над завданням реалізації мікроплатежів. Традиційний метод здійснення платежу ніколи не був придатний для невеликих транзакцій. Ось чому він витратив більше шести місяців на розробку рішення для Bitcoin мікроплатежів.

«Наше рішення схоже на Lightning Network, але не залежить від Segwit [Sepredated Witness]», – уточнив він, додавши, що «гранична вартість транзакції в нашій мережі дорівнює нулю, що дозволяє справжні мікроплатежі в один цент або нижче».

Що змінилося?

За останній рік Чарльз спостерігав зміни Bitcoin. Він описав це так:

«Попит на транзакції Bitcoin збільшився, а максимальний розмір блоку залишився обмеженим до одного мегабайта. Таким чином, транзакції повинні конкурувати, щоб потрапити в блок. Це призвело до збільшення собівартості транзакційних комісійних зборів від п’яти центів до одного долара. Це 20-кратне збільшення всього лише за один рік ».

Він вказує на те, що конкретно витрати на транзакційні збори Bitcoin і затримки пов’язані саме з його системою. Це зробило всю платформу непрацездатною, незважаючи на всю напружену роботу, яку він вклав в розробку рішення мікроплатежів для Bitcoin. Для користувачів, які хочуть просто додати кошти на свій обліковий запис Yours, яка все ще створює транзакцію on-chain, це вже занадто дорого.

Далі, стверджуючи, що економічна ситуація з використанням Bitcoin просто непрацездатна, Чарльз додав, що, як і у випадку зі Stripe і Paypal, плата Bitcoin буде як і раніше становити 30%, поки існують проблеми з масштабуванням, якщо тільки вони не припиняться.

У четвер вранці Чарльз зазначив, що недавно була оновлена ​​бібліотека Litecore – набір інструментів розробника для підтримки мережевого інтерфейсу Litecoin зі сторонніми додатками. До активації Segwit бібліотека не включала підтримку своїх транзакцій lightning network, зазначив Чарльз. Згодом він опублікував в блозі «Yours» рішення про перехід на «Litecoin».

Проте, він попередив, що «в довгостроковій перспективі Litecoin матиме ту ж проблему, що і Bitcoin, тому що він теж має обмежений розмір блоку». Саме тому він планує допомогти в дослідженні і розробці обох ланцюгів для полегшення on-chain і off-chain масштабування.

Litecoin недавно реалізував як Segwit, так і Lightning, і тепер перехід Yours на Litecoin є ознакою того, що бізнес підтримує бачення Чарлі Лі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *