Sunday , 16 June 2019

Московська фондова біржа опублікує дані ICO

Московська біржа (MOEX) планує поділитися інформацією про первісну пропозицію монет (ICO), сказав в п’ятницю агентству Reuters генеральний директор Олександр Афанасьєв.

В даний час біржа розробляє платформу для публікації даних продажу токенів і планує запустити її в кінці цього року, сказав Афанасьєв. Обмін не буде перерахувати токени безпосередньо, але надасть опис для певних токенів і докладну інформацію про ICO для інвесторів.

Він пояснив:

«Ми ставимося до них так само, як ми ставимося до фіатних валют, тому що криптовалюти на разі не мають статусу охоронюваних законом активів, але якщо це зміниться, ми включимо їх і в нашу систему».

Обмін може також випускати ф’ючерсні продукти для ICO, якщо буде попит, сказав Афанасьєв, додавши: «Зараз ми працюємо над можливою структурою таких ф’ючерсів».

Росія з обережністю ставиться до регулювання криптовалют і блокчейна, при цьому фінансова влада в основному підтримує широке використання блокчейнів, а правоохоронні органи схильні до заборони будь-якої такої діяльності. Тепер два законопроекти, які вводять основні терміни і [наглядові] правила, чекають своєї черги в Державній Думі.

У четвер, президент Володимир Путін заявив під час виступу в національній телевізійній програмі, що Росія повинна вивчити можливості навколо блокчейна і, можливо, використовувати його для «уникнення різних обмежень у світовій фінансовій торгівлі».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *