Monday , 22 April 2019

Муніципалітет Канади готовий приймати біткоіни для оплати податку на майно

Муніципалітет Канади вирішив приймати біткоїни для оплати податку на майно, починаючи з наступного місяця, в рамках пробного періоду, який триватиме рік.

Місто Іннісфіл, Онтаріо, оголосив у четвер, що можливість оплати криптовалютами буде пропонуватися в партнерстві з платформою для торгівлі цифровими активами Coinberry.

Починаючи з квітня, приблизно 36 000 жителів міста тепер матимуть біткоїни (BTC) в якості способу оплати на сайті муніципалітету. Згідно із заявою, в майбутньому можуть бути додані і інші криптовалюти, такі як BCH, ефір (ETH), litecoin (LTC) і XRP.

Coinberry обробить ці кошти «в відповідності із суворим дотриманням існуючих вимог фінансового регулювання» і «миттєво» переведе їх в канадські долари і передасть їх муніципалітету. Coinberry є зареєстрованою фірмою Канадського центру аналізу фінансових транзакцій і звітності (FINTRAC).

Мер Іннісфіл Лінн Доллін сказала:

«Немає сумнівів у тому, що криптовалюта зростає у використанні і популярності. Роблячи цей крок зараз, ми дбаємо про те, щоб наш муніципалітет був попереду, і даємо зрозуміти всьому світу, що ми дійсно готові до майбутнього та інноваційного спільноті ».

Check Also

Стейблкоін USDT запущений на блокчейні Tron

Tether почав випускати свій стейблкоін USDT на блокчейні Tron (TRX). Про розвиток було оголошено в …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *