Monday , 17 December 2018

Наближається реліз нового Bitcoin коду з повною підтримкою SegWit

Активований в серпні минулого року, SegWit тепер стимулює розробників до створення більш структурованою «тематичної» версії для програмного забезпечення, що є незвичайною розробкою для команди, яка стоїть за найстарішою і найціннішою криптовалютною мережею в світі.

У більшості випадків, коли Bitcoin Core вводить нові зміни в код криптовалюти, вільна група розробників добровольців просто об’єднує розрізнені оптимізації. Але цей майбутній випуск коду, 0.16.0, шістнадцятий «основний реліз» з початку біткоіна, трохи відрізняється.

Запуск запланований на найближчі дні, всі оновлення будуть обертатися навколо SegWit – з великим фокусом на спрощення відправки SegWit-транзакцій з гаманця програмного забезпечення за замовчуванням.

Отже, в той час, як перший випуск програмного забезпечення SegWit полягав у тому, щоб переконатися, що мережа зрозуміла нові правила, 0.16.0 – спрямований на те, щоб користувачі могли скористатися перевагами.

Різноманіття SegWit

Функції SegWit були додані як до набору командного рядка, так і до призначеного для користувача інтерфейсу гаманця, тому і програмісти, і не-програмісти можуть його використовувати.

Тепер, з випуском програмного забезпечення, адреси SegWit будуть адресами за замовчуванням, що означає, що нові адреси автоматично сумісні з функцією масштабування.

Версія 0.16.0 також є першою версією для підтримки «рідних адрес SegWit», також званих адресами bech32, нового формату адрес, створеного розробниками Bitcoin Core Пітером Віллем і Грегом Максвеллом, які більш зручні для користувачів, ніж старі типи адрес, і автоматично підтримують SegWit .

При автоматичному створенні адрес SegWit користувачів гаманця також очікують більш низькі тарифи.

Bitcoin Core вперше представив SegWit в листопаді 2016 року, і подальший бій спонукав деяких користувачів програмного забезпечення підтримати конкуруючу криптовалюту, яка відмовилася від масштабуючого рішення. (Прихильники мережі, названої bitcoin cash давно стверджують, що більш великі блоки, в яких більше місця виділяється для транзакцій, є ключем до зниження плати).

Однією з переваг власного формату адрес SegWit є те, що збори трохи нижче, але оскільки формат настільки новий, то більшість гаманців в даний час не підтримують його. Також було сказано, що інші частини випуску дають користувачам більшу гнучкість в порівнянні з їхнім гаманцем Bitcoin Core. Наприклад, користувачі можуть зберігати свої гаманці або закриті ключі в іншому каталозі даних, якщо вони цього захочуть.

Довгоочікуваний реліз

Довгоочікуваний реліз також може допомогти у вирішенні деяких проблем SegWit, так як його прийняття було, можливо, повільніше, ніж очікувалося

Дійсно, хоча оновлення коду глобальної програми, можливо, не обов’язково має бути швидким процесом, користувачі скаржилися, тому що навіть деякі великі компанії ще не прийняли його.

На цьому тлі очікувань і нетерпіння користувачів багато хто може бути здивований тим, що Bitcoin Core так довго не додавав підтримку в свій гаманець для типу транзакції. Але розробники стверджують, що є пара причин для затримки.

По-перше, команда заявляє, що хоче побачити, як SegWit фактично працює в мережі, перш ніж підтримувати його, в разі наявності вразливостей безпеки або інших проблем. По-друге, політика також мала значення.

У той час, як випуск програмного забезпечення до цього, 0.15.1, повинен був збільшити підтримку гаманця SegWit, розробники стверджують, що запланований альтернативний запуск біткоін програмного забезпечення, запланований на листопад 2016 року, частково є причиною зміни фокусу і перенаправлення зусиль.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *