Sunday , 24 June 2018

Наближається Metropolis хардфорк мережі Ethereum

На цьому тижні, технічний гігант Microsoft випустив свій перший, орієнтований на конфіденційність, блокчейн фреймворк Coco, заснований на Ethereum, і після цього фонд Ethereum розкрив свій план по реалізації нового хардфорка під назвою «Metropolis».

Після розкриття плану фонду Ethereum по виконанню хардфорка Metropolis до вересня, ціна на власний токен Ethereum Ether виросла з $ 287 до $ 345 за дводенний період, так як ринкова капіталізація Ethereum збільшилася на $ 3 мільярди.

Щоденний обсяг торгів Ether також значно збільшився, піднявшись з $ 600 мільйонів до приголомшливих $2,2 мільярда. На даний момент, щоденний обсяг торгів Ethereum близький до обсягу біткоіна в розмірі $ 2,6 млрд., і це єдина криптовалюта на ринку, яка наближається до обсягу торгів в біткоінах. Bitcoin Cash, третя за величиною криптовалюта за біткоіном і Ethereum, зафіксувала щоденний обсяг торгів у розмірі $ 1,2 мільярда, що складає майже половину від суми Ethereum.

На відміну від біткоіна, в якому реалізація хардфорка є спірною і, з великою ймовірністю, призводить до розколу ланцюга, переважна більшість хардфорків Ethereum були проведені для того, щоб значно поліпшити безпеку, гнучкість і адаптивність мережі. Фактично, за винятком одного хардфорка, очолюваного розробниками за Ethereum Classic, всі попередні вилки Ethereum були неконфліктними і підтримуваними спільнотою.

Отже, в той час, як неминучість реалізації хардфорка в біткоіні зазвичай призводить до зниження ціни топ-криптовалюти через невизначеність на ринку і зниження довіри інвесторів, в Ethereum хардфорки розглядаються, як можливість поновлення існуючого протоколу Ethereum. Реакція спільноти на оновлення хардфорка «Metropolis» фонду Ethereum була очевидна в ціновому тренді Ether.

В аналітичному блозі «Hard Forks, Soft Forks, Defaults and Coercion» співзасновник Ethereum Віталік Бутерін пояснив, що не всі хардфорки носять спірний характер. Він також підкреслив, що вони дозволяють більш чисті і більш ретельні поновлення протоколу blockchain, ніж софтфорки. Він написав:

«Якби я мав здогадатися, чому, незважаючи на ці аргументи, софтфорки часто виставляються, як« менш примусові », ніж хардфорки, я б сказав, що це тому, що здається, що хардфорк« змушує »користувача встановлювати оновлення програмного забезпечення, в той час як у випадку софтфорка користувачам не потрібно нічого робити. Однак, це не так: важливо не те, чи повинні окремі користувачі виконувати простий бюрократичний крок, натиснувши кнопку «завантажити», а скоріше, чи буде користувач примушений до прийняття змін в правилах протоколу, з якими, швидше за все, він буде не згоден ».

Очікується, що недавно представлена пропозиція хардфорка фонду Ethereum надасть чотири основних переваги розробникам, користувачам і підприємствам мережі Ethereum. Завдяки налаштуванню газу, інтеграції zk-SNARK і маскування або абстракції аккаунта, post-Metropolis мережа Ethereum, як очікується, буде більш приватною, ефективною і гнучкою.

«В Metropolis побудована основа для так званих zk-snarks. Ці «Zero Knowledge Proofs» дозволять Ethereum Blockchain виконувати анонімні транзакції на більш високому рівні в майбутньому. Близькість до Zcash не дивна, оскільки головний розробник Ethereum Бутерін і Уілкокс працюють разом над анонімністю Zcash, »- зазначив Джош Бреслауер.

Інші фактори, які можуть вплинути на ціну і ринкову капіталізацію Ethereum, можуть включати збільшення попиту на Ether від південнокорейських біткоін інвесторів у зв’язку з невизначеністю перед запланованим хардфорком SegWit2x.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *