Sunday , 26 May 2019

Найбільші банки Росії провели перші тестові транзакції в ‘Masterchain’

Central Bank of the Russian Federation

Банк Росії, центральний банк країни, розробив технічний прототип під назвою ‘Masterchain’. Прототип заснований на розподіленій бухгалтерській книзі або blockchain технології для російського фінансового ринку, оголошення банком зробив вчора.

‘Masterchain’, як пояснювалося центральним банком – це «мережевий інструмент» для участі користувачів за допомогою технології blockchain. Платформа дозволяє “оперативне підтвердження дійсності даних” на транзакції клієнта. Нововведення також уможливлює миттєвий обмін даними між контрагентами в межах платформи, забезпечуючи при цьому впевненість у фінансових операціях.

Прототип Blockchain платформи був розроблений для обміну повідомленнями між банками в російській фінансовій системі і був поставлений на випробування. До оголошення додано:

“Найбільші банки Росії зробили перші тестові транзакції в Masterchain”.

У тестуванні брали участь такі фінансові інститути як Сбербанк, Альфа-банк і банк Тінькофф (який підтвердив використання технології Ethereum), так і російський оператор платежів, Qiwi Group.

Розвиток Blockchain технології в Росії

У країні, яка займає особливо жорстку позицію по відношенню до Bitcoin, що лежить в основі криптовалютної технології, для blockchain настають сприятливі умови.

У лютому 2016 року Банк Росії встановив “робочу групу” для вивчення blockchain технології, в спробі зрозуміти і перевірити життєздатність своїх реальних додатків на російському фінансовому ринку.

У квітні, звіт показав, що центральний банк розглядає можливість дозволити банкам записувати і зберігати дані всіх своїх операцій на blockchain.

У липні 2016 року, Банк Росії організував коаліцію банків, які вважаються учасниками першого в Росії blockchain консорціуму.

One comment

  1. Thanks alot – your answer solved all my problems after several days sturggling

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *