Wednesday , 19 September 2018

Найстаріша в світі біткоін біржа припиняє торгівлю в Китаї

Біткоін обмін BTCC закрив свою торгову платформу CNY відповідно до заборони ICO в Китаї, позначивши кінець ери для біткоін спільноти як всередині Китаю, так і за його межами.

BTCC зробив оголошення в Twitter, зазначивши, що він діяв для «світового рекорду 2 305 днів». Дійсно, переважна більшість користувачів біткоін, ймовірно, не пам’ятають часу до BTCC. У всьому світі біржі росли, падали, а іноді і обманювали своїх клієнтів, але BTCC залишався.

Закриття не стало несподіванкою. Після заборони ICO в Китаї, регулятори, як повідомляється, проінструктували місцеві біткоін біржі про те, що вони повинні добровільно закрити свої торгові платформи. Шанхайський BTCC оголосив 14 вересня, що він закриває торгівлю 30 вересня, ставши першим обміном зробившим це. 27 вересня біржа припинила приймати депозити, а в суботу офіційно включила комутатор на своїй біржі замовлень.

Хоча операції BTCC в материковому Китаї припиняються, компанія буде продовжувати працювати в інших місцях. Обмінні курси BTCC USD і DAX, а також її майнінг пул і інші операції компанії будуть працювати як зазвичай.

Незважаючи на історичний статус BTCC, не всі жалкували про припинення діяльності обміну. Компанія, що підписала Нью-йоркську угоду (NYA), прийняла на себе гнів значного сегменту біткоін спільноти, і напруженість збільшилася в міру наближення пропонованої  дати реалізації SegWit2x хардфорка у листопаді. Отже, деякі користувачі соціальних мереж зловтішалися в зв’язку з таким результатом для біржі. Інші висловили недовіру, підтверджуючи далекі необгрунтовані чутки про те, що регулюючі органи в кінцевому підсумку будуть ліцензувати внутрішні біткоін-біржі і дозволять їм відновити торгівлю.

Проте, генеральний директор BTCC Боббі Лі зробив повідомлення через Твіттер:

«Ми почали як 1-ий біткоін-обмін в Китаї. Тоді вартість BTC була всього лише CNY ¥ 150, “писав він.

В даний час обмінний курс, який становить всього $ 22,60, означає, що біткоін оцінюється більш ніж на 19 000% за минулі роки.

BTCC буде продовжувати надавати торгові послуги за межами Китаю, а також він підтвердив, що його майнінг пул буде продовжувати нормально функціонувати. До кінця жовтня очікується припинення торгівлі іншими великими валютними біржами в країні, включаючи Yunbi, Huobi і OKCoin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *