Sunday , 26 May 2019

Наступний реліз Bitcoin платформи Electrum підтримуватиме SegWit

electrum-bitcoin-wallet-featured

SegWit – базове інноваційне рішення масштабування від Bitcoin, як очікується, буде випущений 15 листопада, у релізі Bitcoin Core 0.13.1.

Більшість експертів Bitcoin описують Segregated Witness як більш обережну і безпечну альтернативу хард форкам. Хард форк може привести до складних технічних і економічних ситуацій, з якими доведеться зіткнутися розробникам і користувачам цифрових валют.

Після активації і випуску, SegWit значно зменшить транзакційні дані шляхом видалення набору даних під назвою Witness з традиційної структури угоди. Передбачається також зменшення ймовірності досягнення блоками максимального потенціалу.

Таким чином, таке рішення масштабування, як Segregated Witness, є більш ефективним методом оптимізації розмірів блоку Bitcoin, так як зменшує можливість роздвоєння ланцюга і виникнення серйозних проблем безпеки і економічних ускладнень, які, швидше за все, призведуть до проведення хард форку.

Так як остаточна дата релізу Segregated Witness наближається, все більше Bitcoin платформ готуються підтримати інноваційне рішення масштабування від Bitcoin Core. Electrum, Bitcoin гаманець з відкритим вихідним кодом, запущений в 2011 році, офіційно представить підтримку SegWit в своєму наступному випуску.

Після того, як SegWit приймається провідними додатками, такими як гаманець Electrum, у мережі Bitcoin, ймовірно, спостерігатимуться зміни середнього розміру блоків, оскільки значна кількість транзакційних даних видалятиметься з традиційної структури блоку.

Хоча SegWit створює значну зміну в структурі транзакцій, його зворотна сумісність в якості софт форк полегшує перехід для більшості користувачів.

Зокрема, команда розробників стверджує, що користувачі Bitcoin Core гаманців можуть продовжувати працювати з попередніми вузлами:

“Користувачі Bitcoin Core гаманців можуть продовжувати використовувати свої існуючі вузли. Навіть якщо ви здійснюєте оновлення, то не побачите ніяких змін, крім описаних вище.

Як очікується, реліз коду 0.12.2 не починатиме генерувати segwit отримання адреси за замовчуванням “.

Lightning Network & Apple дебют

Оголошення інтеграції підтримки SegWit порадувало більшість користувачів Electrum, і збільшило очікування для інших технологій масштабування, таких як Lightning Network.

Проте, команда розробників Electrum пояснює, що Lightning підтримуватиме SegWit в майбутньому, але поки що це не є пріоритетом розробок.

Якщо Lightning і SegWit обидва будуть підтримуватись і реалізуватись платформами гаманцями, це дозволить звичайним користувачам відправляти мікроплатежі з істотно нижчими податками і мережа Bitcoin зменшить свої розміри блоків для збільшення масштабованості. Таким чином, очікується велика синергія між цими двома технологіями.

Команда Electrum також зробила оптимістичну заяву про те, що очікується дебют на App Store компанії Apple в найближчому майбутньому.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *