Friday , 19 April 2019

Національна фондова біржа Таїланду запускає Blockchain Crowdfunding Platform

Фондова біржа Таїланду (SET) офіційно запустила краудфандінгову платформу для стартапів.

Як повідомляють розробники платформи LiVE, новий ринок краудфандінга від SET будується на блокчейні, що дозволяє стартапам і невеликим підприємствам отримувати доступ до фондів венчурного капіталу та інституційним інвесторам безпосередньо за допомогою тимчасової торгівлі.

Згідно з оголошенням SET, вісім компаній з державного та приватного секторів приєдналися до цієї платформи, а ще 50 компаній приєдналися до платформи фінансування, заснованої на блокчейнф.

Запуск платформи є кульмінацією плану, який почався в березні 2017 року, коли SET оприлюднив свій намір управляти ринком на блокчейні, побудувавши систему, яка не матиме ніяких обмежень на торговельні одиниці. У той час офіційний представник SET сказав, що більше 600 компаній зареєструвалися у біржового оператора, висловивши зацікавленість інвестувати в стартапи з використанням технології blockchain.

Щоб приєднатися до платформи blockchain, компанії повинні будуть зареєструватися в Таїланді і після зможуть претендувати на роль інституційного інвестора, венчурного інвестора, або приватного інвестора з річним доходом понад 4 мільйонів батів (125 000 доларів США) або маючи сукупні активи на суму понад 50 мільйонів бат (1,5 мільйона доларів США).

Президент SET кесаря ​​Манчузрі додав:

Платформа «LiVE» стане ключовим механізмом, що сприяє просуванню в Таїланді, що, в першу чергу, дозволяє стартапам мати більше фінансових доступів для краудфандінга. Підприємства можуть використовувати LiVE для просування в більш широку цільову групу при використанні партнерства для розширення клієнтської бази.

Check Also

Індикатор ціни біткоїну став бичачим вперше з початку 2018 року

Двотижнева гістограма конвергенції ковзної середньої (MACD) біткоїну вперше з початку лютого 2018 року стала позитивною, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *