Sunday , 20 January 2019

На криптовалютному ринку сталася серйозна корекція

Сьогодні, 16 січня, криптовалютний ринок пережив серйозну корекцію, в третій раз за останні 10 днів. Ціна більшості криптовалют, включаючи біткоін, Ripple, Ethereum і Bitcoin Cash, знизилася приблизно на 10 відсотків, в той час як менші криптовалюти зафіксували більші втрати.

Згідно CoinMarketCap.com, ці криптовалюти впали, принаймні, на 13% – і перевищують 25% в разі XRP – з початку дня. В якийсь момент, протягом 24-годинного періоду, загальна ринкова капіталізація для всіх токенів втратила майже $ 200 мільярдів, знизившись з $ 710 млрд до $ 536 млрд.

Криптовалюти з більш низькою ринковою капіталізацією, зокрема криптовалюти за межами 10 найбільших світових топ-криптовалют, зафіксували більші втрати, ніж встановлені цифрові валюти, такі як біткоін і Ethereum. Навіть криптовалюти з торговими обсягами, в основному сконцентрованими в Південній Кореї, такі як Qtum і EOS, знизилися за вартістю, хоча південнокорейський криптовалютний ринок оговтався від останньої заборони на торгівлю.

Недавня корекція криптовалютного ринку не була спровокована Південною Кореєю або Китаєм, оскільки ринок уже оговтався від FUD, здійсненого владою в обох регіонах. Цілком ймовірно, що основна корекція була викликана різким стрибком ринкової оцінки більшості криптовалют на ринку протягом короткого періоду часу з невеликими поправками.

Протягом останніх 30 днів ринкова оцінка криптовалют збільшилася з $ 540 млрд. до $ 840 млрд., з декількома криптовалютами разом з Tron, у яких недостатньо користувачів, децентралізованих додатків і активності користувачів, щоб виправдати свою ринкову оцінку, при збільшенні на мільярди доларів.

В цьому аргументі технологія криптовалют не має значення. Технологія Tron або інших криптовалют може бути складною і просунутою. Але недостатня кількість користувачів, що використовують ці блокчейн мережі, щоб дати їм багатомільярдну оцінку. Як раніше заявив один із засновників Ethereum Віталік Бутерін:

«Таким чином, загальна капіталізація ринку криптовалют сьогодні становить всього $ 0,5 трлн. Але чи заслужили ми це? Скільки не охоплених банками людей ми обслужили? Наскільки ми підтримуємо стійку торгівлю для простих людей? Скільки ми створили децентралізованих додатків, які мають істотне використання?

За останні 3 роки ринкова капіталізація криптовалют збільшилася в 200 разів, але я безумовно не відчуваю, що крипто-потенціал збільшився в 200 разів. У деяких ключових секторах (наприклад, платежі) він навіть регресував.

Відповідь на всі ці питання безумовно не дорівнює нулю, і в деяких випадках це досить важливо. Але цього недостатньо, щоб сказати, що рівень значущості становить $ 0,5 трлн. Недостатньо. “

З огляду на те, що публічні блокчейни не змогли продемонструвати свій потенціал завдяки успіху децентралізованих додатків, цілком нормально, що криптовалютний ринок зазнав серйозної корекції. Також природно, що ринок регулярно піддається корекціям, оскільки вони перешкоджають формуванню короткострокових «бульбашок».

Оскільки ринок робив це багато разів за останні кілька років, більшість криптовалют, швидше за все, відновляться в найближчі дні. Більш ймовірно, що в першу чергу відновляться криптовалюти, що залежать від Південної Кореї і Японії , такі як біткоін, Ethereum, Monero, Zcash, Dash і Qtum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *