Sunday , 26 May 2019

На крипторинку спостерігаються висхідні і низхідні тенденції

У неділю, 30 вересня, криптовалюти продемонстрували як зростання, так і зниження. Трохи більше половини з топ-100 криптовалют виросли за 24 години на час друку.

Щоденний обсяг торгів знизився відносно різко приблизно з $ 15 млрд. в суботу до $ 13,8 млрд. у неділю.

Вчора Bitcoin (BTC) протягом більшої частини дня перебував на позначці $ 6 600 с денним мінімумом в $ 6 561 і максимумом $ 6 640. Частка домінуючої криптовалюти на ринку в даний час складає 51,2%.

Ethereum (ETH), в даний час друга за величиною криптовалюта за ринковою капіталізацією, продовжує коливатися в районі $ 230, після суботнього падіння до рівня $ 215. Ціна альткоіна збільшилася на 1,6% за 24 години.

Ripple (XRP) також демонструє зростання і характеризується найбільшим щоденним прибутком серед 20 кращих монет. Вчора монета зросла на 4% і торгується в районі $ 0,584 на час друку.

Раніше на цьому тижні Ripple, як повідомляється, очолив групу криптовалютних і блокчейн стартапів, які збираються лобіювати законодавців США і фінансових регуляторів для підтримки інновацій для галузі.

Сумарна ринкова капіталізація дещо збільшилася, в даний час вона становить $ 223 мільярда і виросла приблизно $ 2 мільярди з учорашнього дня.

NEM (XEM), в даний час 17-а за величиною криптовалюта, за останні 24 години збільшився на 1,7% і склав $ 0,097.

Оскільки ціни на криптовалюти залишаються досить нестійкими і не мають чіткої тенденції, група законодавців з Конгресу США нещодавно звернулася в Комісію з цінних паперів і бірж (SEC) з проханням надати більше нормативної ясності для криптоіндустріі. Зокрема, більше десятка конгресменів попросили голову SEC Джея Клейтона надати критерії для ідентифікації цифрових токенів в якості цінних паперів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *