Monday , 24 June 2019

На тлі спаду на крипто-ринку GMO припиняє продаж крипто-майнерів

Японський IT-гігант GMO Internet заявив, що припинить виробництво і продаж крипто-майнерів після року ведмежого ринку.

У вівторок фірма оголосила, що, з огляду на нинішнє «все більш конкурентноспроможне» бізнес-середовище і слабкий ринок криптовалют, вона «більше не буде розробляти, виробляти і продавати обладнання для криптовалютного майнінгу».

На консолідованій основі GMO повинна зареєструвати «непередбачені збитки» в розмірі 35,5 млрд. ієн (або $ 321,6 млн.), що складаються зі збитків від знецінення та збитків від перенесення дебіторської заборгованості, які становлять приблизно $ 104,2 млн. і $ 217, 4 млн., відповідно, в зв’язку з продажем відповідних активів.

Фірма сказала в своїй заяві:

«Беручи до уваги зміни в поточному бізнес-середовищі, компанія очікує, що буде важко відновити балансову вартість бізнес-активів, пов’язаних з майнінгом, і тому було прийнято рішення про фіксування надзвичайних збитків».

Вперше GMO запустила свій бізнес по майнінгу криптовалют у вересні 2017 року, а в кінці минулого року розпочала власне виробництво в Північній Європі. Рішення про припинення впровадження майнерів приймається всього через кілька місяців після того, як GMO офіційно запустила свій майнер B3, оснащений 7-нм чіпом.

Фірма, однак, заявила у вівторок, що продовжить вести власні майнінгові операції, незважаючи на поточні складні умови, і планує переглянути структуру свого прибутку і перемістити свій майнінговий центр в новий регіон з «чистішими і менш дорогими» енергоресурсами.

«В даний час ми використовуємо майнінгове обладнання, і вартість амортизації буде практично дорівнювати нулю після визнання збитку від знецінення. Тому ми продовжимо роботу по майнінгу, якщо зможемо забезпечити прибуток, що перевищує вартість електроенергії », – пояснила компанія у вівторок на телефонній конференції для інституціональних інвесторів.

Компанія GMO, що займається крипто-майнінгом, повідомила про втрату 640 мільйонів ієн (близько $ 5,6 мільйона) в третьому кварталі 2018 року, що є ще одним зниженням після втрати в другому кварталі, що дорівнює 360 мільйонам ієн (близько $ 3,2 мільйона). У той час GMO заявляв, що погані показники були викликані погіршенням зовнішнього середовища і збільшенням витрат на амортизацію.

Що стосується інших бізнесів групи GMO, включаючи і криптовалютний обмін, то компанія вважає, що вони мають «високий потенціал зростання і продовжить позиціонувати їх як зростаюі сектори» для своєї стратегії майбутнього зростання.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *