Friday , 19 April 2019

На хакатоні в рамках Consensus 2017 український стартап посів друге місце

Минулого тижня в Нью-Йорку пройшла конференція Consensus 2017. У рамках заходу проходив щорічний хакатон блокчейн-розробників під назвою The Proof-of-Work Competition. Головний приз – чек на $ 10 тисяч дістався децентралізованій криптобіржі 0x ( “zero ex”).

Стартап орієнтований на створення протоколу, який буде використовуватися в якості стандарту для децентралізованого обміну токенами ERC20 в мережі ethereum. Ідентифікатори ERC20 – це клас токенів, які відповідають набору стандартів, які диктують їх реалізацію в смарт-контрактах на основі ethereum. На разі, практично всі токени в мережі ethereum тепер кваліфікуються як ERC20.

Друге місце в хакатоні зайняв проект з України, який привернув увагу інвесторів і відомих представників блокчейн-індустрії. Один учасників Вадим Груша, поділився подробицями проекту рішення, що  розробляється.

Проект Вадима Груші називається QuickBlocks. Рішення перевіряє стан балансів смарт-контракту в реальному часі, після кожного блоку. Якщо щось пішло не так, то воно відразу сповіщає всі зацікавлені сторони або зупиняє частину бізнес-логіки.

У випадку з The DAO, більше шести годин ніхто не знав, що з контракту крадуть гроші. QuickBlocks відреагував би за 15 секунд. Тобто це щось на кшталт аудиту роботи смарт-контрактів в реальному часі.

Стартап може відкрити нові ринки для ICO моніторингу смарт-контрактів в реальному часі і значно підвищити рівень кібербезпеки за рахунок пом’якшення хаків, таких як DAO, а також пропонує глибоке розуміння обробки даних смарт-контрактів.

До складу команди входять: Вадим Груша і Валерій Кашпрук (аналіз даних і репрезентація), Томас Джей Раш, Навруп Сахдев і Ліам Гленнон (бізнес-частина).

На даний момент стартап шукає кошти для фінансування.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *